Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB vadītāji apmeklē pretkorupcijas konferenci Vīnē

25. Novembris, 2004.

No 24. līdz 26.novembrim Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Aleksejs Loskutovs un biroja priekšnieka vietniece Juta Strīķe piedalās ES dalībvalstu policijas un pretkorupcijas iestāžu vadītāju konferencē, kas šogad notiek Vīnē un kurā pirmo reizi ir pārstāvētas arī desmit jauno ES dalībvalstu tiesību aizsardzības iestādes.

Konferences galvenā tēma "Operatīvās sadarbības uzlabošana korupcijas apkarošanā Eiropas Savienības valstīs". Īpaša uzmanība tiks pievērsta pretkorupcijas pasākumu īstenošanas praktiskajiem aspektiem, starpvalstu tehniskajai palīdzībai un starptautiskajai sadarbībai.

Konferences ietvaros ES dalībvalstu tiesībsargājošo institūciju pārstāvji apspriedīs arī ANO Pretkorupcijas konvencijas ieviešanu nacionālajā līmenī. Piedalīties starptautiskajā konferencē šogad uzaicināti arī augsta līmeņa politiķi un zinātnieki, kā arī mediju pārstāvji, lai kopīgi pārrunātu pretkorupcijas pasākumus sociāli - kulturālajā kontekstā un mediju lomu ar korupciju saistīto jautājumu atspoguļošanā.