Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB priekšnieks piedalās OECD Austrumeiropas un Centrālāzijas pretkorupcijas tīkla uzraudzības grupas sanāksmē

22. Februāris, 2012.

Pēc Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) uzaicinājuma KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks no 22. līdz 25.februārim Parīzē piedalās OECD Austrumeiropas un Centrālāzijas pretkorupcijas tīkla (ACN) uzraudzības grupas 13.sanāksmē un Stambulas pretkorupcijas rīcības plāna ieviešanas novērtēšanas 11.sanāksmē.

ACN sanāksmes laikā notiks apaļā galda diskusija par sasniegumiem, izaicinājumiem un labo praksi korupcijas novēršanā un apkarošanā. Tās ietvaros KNAB priekšnieks uzstāsies ar prezentāciju par valsts amatpersonu deklarēšanās sistēmas atklātuma pozitīvajiem aspektiem. Tāpat šajā sanāksmē tiks arī apspriests ACN darba plāns 2012.gadam un priekšlikumi darbības programmai 2013. - 2015.gadam.

Savukārt Stambulas pretkorupcijas rīcības plāna ieviešanas novērtēšanas 11.sanāksmes ietvaros tiek plānots apspriest un pieņemt novērtējuma ziņojumus par Kirgīziju un Uzbekistānu, kā arī uzklausīt ziņojumus par rekomendāciju izpildi Armēnijā, Azerbaidžānā, Gruzijā, Kazahstānā, Ukrainā un Tadžikistānā.

Plašāka informācija - OECD mājaslapā.