Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Seminārs partiju pārstāvjiem

4. Februāris, 2015.

Šī gada 9.februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina politiskās partijas un to apvienības, kurām piešķirts valsts budžeta finansējums, uz informatīvu semināru „Valsts budžeta finansējuma politiskajām partijām saņemšana un izlietošana”.

Seminārā KNAB Politisko organizāciju finansēšanas kontroles nodaļas vadītāja Inga Jaunskunga un vadītājas vietniece Vineta Ostrovska partiju pārstāvjiem skaidros Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā noteikto kārtību gan valsts budžeta finansējuma saņemšanai un izlietošanai, gan valsts budžeta finansējuma izmaksas apturēšanai pārkāpumu gadījumā, kā arī likumā noteikto atskaitīšanās kārtību par finansējuma izlietojumu. KNAB pārstāvji arī atbildēs uz partiju pārstāvju neskaidrajiem jautājumiem.

Seminārs notiks KNAB telpās Brīvības ielā 104 k.2, Rīgā. Dalība seminārā ar iepriekšēju pieteikšanos līdz 6.februārim, rakstot uz e-pastu arita.zvejniece@knab.gov.lv . Politiskā partija vai to apvienība dalībai seminārā var pieteikt vairākas personas. Aicinām partijas iepriekš iesūtīt interesējošos jautājumus vai problēmsituācijas.

Papildu informācija: Arita Zvejniece, KNAB Politikas plānošanas nodaļas galvenais speciālists izglītošanas jautājumos, t.67356189.