Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB aicina darbā izmeklētājus

14. Novembris, 2012.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izsludinājis atklātu konkursu uz vakantajām vietām Izmeklēšanas nodaļā un aicina pieteikties darbā izmeklētājus ar pieredzi ekonomisku un koruptīvu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā.

KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks uzsver, ka „birojs aicina darbā godprātīgus izmeklētājus un juristus, kuri ir gatavi izaicinājumam – atklāt un izmeklēt valsts amatpersonu pretlikumīgās darbības un ar savu darbu veicināt Latvijas attīstību, izaugsmi un labklājību un stiprināt sabiedrības uzticēšanos valstij”.

Ikdienā KNAB izmeklētāji saskaņā ar Kriminālprocesa likumu veic izmeklēšanas darbības, lai noskaidrotu, vai noticis noziedzīgs nodarījums un personas, kas to izdarījušas, kā arī iegūst pierādījumus šo personu saukšanai pie kriminālatbildības. Saskaņā ar amata pienākumiem, KNAB izmeklētāji iepazīstas ar operatīvās darbības pasākumu rezultātā iegūto informāciju un sadarbojas ar citām biroja struktūrvienībām personu veikto pretlikumīgo darbību izvērtēšanā.

KNAB priekšnieks J.Streļčenoks aicina izmeklētāja amata pretendentus līdz 2012.gada 21.decembrim iesniegt birojā motivācijas vēstuli ar redzējumu par KNAB izmeklētāja darba specifiku un CV ar pašreizējā darbavietā veicamo pienākumu aprakstu.

Plašāka informācija par prasībām pretendentiem un amata pienākumiem ir pieejama KNAB mājaslapā internetā sadaļā "Vakances".