Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB gatavo pirmā pusgada darbības ziņojumu

9. Jūlijs, 2014.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), atsaucoties uz publiskajā telpā izskanējušo Ministru prezidentes L. Straujumas pausto informāciju, ka saņemto KNAB  ziņojumu par tā darbību 2014. gada pirmajā pusgadā jau vērtē izveidotā darba grupa, vēlas informēt, ka šī gada 25. jūnijā KNAB saņēma Ministru prezidentes rezolūciju, kurā tika lūgts nodrošināt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likuma 4. panta trešās daļas 14. punktā paredzētā ziņojuma par KNAB darbības par 2014. gada pirmo pusgadu iesniegšanu Ministru kabinetam. Ziņojums jāiesniedz  līdz šī gada 15. jūlijam, tajā iekļaujot arī biroja personāla politikas jautājumus.

Savukārt Ministru prezidentes  20. jūnija rīkojums „Par darba grupu ziņojuma par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbību izvērtēšanai” nosaka, ka darba grupas vadītājam divu nedēļu laikā pēc tam, kad minētais ziņojums noteiktā kārtībā iesniegts izskatīšanai Ministru kabinetā, sagatavot izvērtējumu par ziņojumā ietvertajiem jautājumiem, tajā iekļaujot attiecīgus priekšlikumus, ja tādi ir nepieciešami, un iesniegt to Ministru prezidentam.

KNAB paskaidro, ka, ievērojot Ministru prezidentes noteikto termiņu, ziņojums par 2014. gada pirmajā pusgadā paveikto joprojām tiek gatavots, kurā tiks ietverta arī informācija saistībā par personālpolitikas jautājumiem.

KNAB norāda, ka šo ziņojumu iesniegs Ministru prezidentes noteiktajā termiņā, t.i., līdz šī gada 15. jūlijam.