Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB rīko starptautisku pretkorupcijas konferenci

5. Oktobris, 2007.

Atzīmējot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja piekto gadadienu, 2007.gada 9.oktobrī KNAB rīko starptautisku konferenci "Korupcijas novēršana un apkarošana - tendences un nākotnes izaicinājumi".

Konferences uzdevums novērtēt līdz šim īstenoto korupcijas apkarošanas un novēršanas pasākumu efektivitāti, apspriest pretkorupcijas politikas turpmākās prioritātes, kā arī starptautiskos standartus cīņai pret korupciju un to ieviešanu Latvijā.

Konferences dalībnieki apspriedīs pretkorupcijas pasākumu efektivitāti labas pārvaldības stiprināšanā (iekšējās kontroles sistēmas, valsts un pašvaldības līdzekļu izlietošanas un mantas apsaimniekošana) un pievērsīsies ētikas un izglītošanas nozīmei korupcijas novēršanā.

Diskusijas notiks arī par būtiskākajiem ar interešu konfliktu novēršanu saistītiem jautājumiem, kā arī valsts amatpersonu mantiskā stāvokļa un politisko partiju finansēšanas kontroles efektivitāti.

Konferences noslēgumā paredzēta arī diskusija par tēmu - tendences un nākotnes izaicinājumi korupcijas apkarošanā. Tajā piedalīsies augstskolu mācību spēki, tiesu varas un tiesībsargājošo institūciju pārstāvji, kā arī pārstāvji no citu valstu pretkorupcijas dienestiem.

Piedalīties starptautiskajā konferencē un paust savu viedokli ir aicināti parlamenta un valdības pārstāvji, tiesu varas un citu valsts institūciju vadītāji, mācību spēki un pretkorupcijas jomas eksperti, kā arī pārstāvji no starptautiskajām organizācijām.

Konferences programmu skatīt šeit.

Alekseja Loskutova uzruna