Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB apbalvos radošo darbu konkursa uzvarētājus

16. Decembris, 2014.

Rīt, 17. decembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) apbalvos korupcijas novēršanas tēmai veltītā fotokonkursa „Mēs pret korupciju!” uzvarētājus.

Fotogrāfijā fiksētajā zibakcijā bija jāizsaka aicinājums vērsties pret korupciju, korupcijas seku atainojums un nosodījums, arī pozitīvs vēstījums būt krietniem jeb godprātīgiem. Konkursā tika aicināti piedalīties  skolēni (7. līdz 9.klase un 10. līdz 12.klase) un arodskolu, profesionālo vidusskolu audzēkņi, augstskolu un koledžu studenti.

Kopumā tika iesniegti 43 radošie darbi, ko radīja jaunieši no Rīgas, Jūrmalas, Jelgavas, Kuldīgas, Naukšēniem, Krustpils un Salaspils. Foto darbu radīšanā piedalījušies aptuveni 100 jauniešu un vairāki skolotāji.

Darbi tika vērtēti divās vecuma grupās  pēc to oriģinalitātes, izpildījuma kvalitātes un atbilstības konkursa mērķim un tēmai.

Katrā grupā pirmās vietas ieguvēji saņems naudas balvu 100 EUR apmērā, otrās vietas – 80 EUR apmērā, trešās vietas ieguvēji – 50 EUR apmērā, kā arī tiks piešķirtas veicināšanas balvas.

Savu vērtējumu un balvas sniegs Rīgas Stila un Modes profesionālās vidusskolas (RSMV) pasniedzēja, fotostudijas „Linda”vadītāja, diplomēta fotogrāfe Linda Ratuta, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) Mediju un komunikācijas nodaļas pasniedzējs, Latvijas Fotogrāfu biedrības prezidents Paed.Mag Zigurds Bilzonis, kā arī Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas priekšsēdētājs Aleksejs Loskutovs un „Sabiedrības par atklātību – Delna” pārstāvis. Kā arī būs vērojami RSMV audzēkņu radošo studiju priekšnesumi.

Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus piedalīties KNAB fotokonkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākumā 17. decembrī, plkst. 13:00 Rīgas Stila un Modes profesionālās vidusskolā, Ūdeļu ielā 22, Rīgā. Satiksme ar autobusu: 14.,21.,40. vai 206. taksobusu (no Centrālās stacijas); 28. autobusu (no Berģiem vai Jaunciema) līdz galapunktam -"Jugla-3."; 15. 31. autobusu vai 204.taksobusu (no Ķengaraga) līdz galapunktam -"Jugla-3."; 19.,29.(no Berģiem vai Jaunciema) līdz pieturai "Skola".

Iesūtītie darbi redzami šeit: 7.-9. klašu skolēni un vidusskolas skolēni un studenti.