Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Notiks KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes sēde

29. Jūnijs, 2005.

30. jūnijā plkst. 15:00 notiks Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Sabiedriskās konsultatīvās padomes kārtējā sēde.

Padome plāno pārrunāt jautājumus par korupciju un tās novēršanas iespējām ar veselības aprūpi saistītajās jomās. Aprīļa beigās Padome izveidoja darba grupu sadarbībā ar Latvijas Veselības aprūpes darba devēju asociācijas un Latvijas Slimnīcu biedrības pārstāvjiem, kas izstrādāja ieteikumus attiecībā uz pretkorupcijas pasākumiem veselības aprūpē. Lai apspriestu darba grupas izstrādātos priekšlikumus, rītdienas sēdē paredzēta diskusija ar Veselības ministrijas un veselības aprūpes jomas pārstāvjiem.

Padomes sēdē piedalīsies Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks Rinalds Muciņš, Rīgas domes deputāts Jānis Zaržeckis, uzņēmuma Siemens pārstāve Maija Baumane.

KNAB Sabiedriskā konsultatīvā padome izveidota, lai nodrošinātu sabiedrības pārstāvju līdzdalību valsts korupcijas novēršanas politikas veidošanā, īstenošanā un sabiedrības izglītošanā. Padome veicina KNAB saikni ar sabiedrību, sniedzot tam rekomendācijas par aktuāliem jautājumiem.

Informāciju medijiem par Padome sēdes norisi un tajā pieņemtajiem lēmumiem paredzēts sniegt plkst. 17:00 Rīgas Juridiskās augstskolas auditorijā W - 41 (ieeja no Strēlnieku ielas).