Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB priekšnieks publisko savas darbības un tās rezultātu novērtēšanas komisijai sniegto informāciju

13. Janvāris, 2014.

Pēdējā laikā publiskajā telpā vairākkārt tiek mēģināts sabiedrībai sniegt maldinošu un nepatiesu informāciju par procesiem saistībā ar mani kā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieku – gan par mana darba novērtēšanas procesu, gan par „konfliktu” ar manu vietnieci J.Strīķi, par viņas atlaišanas iemesliem un atlaišanas procesu, kā arī par manu profesionālo kompetenci vadīt iestādi.

Līdz ar to es vēlos izskaidrot sabiedrībai minētos procesus, lai minimizētu baumas, spekulācijas un nepatiesas informācijas izplatīšanu.

Par manas darbības un tās rezultātu novērtēšanas procesu

Manas darbības un tās rezultātu novērtēšana par laika periodu no 2011.gada 17.novembra līdz 2013.gada 4.novembrim tika veikta saskaņā ar 13.02.2001. instrukciju Nr.2 un pabeigta 2013.gada 25.novembrī, Ministru prezidentam apstiprinot manas darbības un tās rezultātu novērtēšanas veidlapu.

Manas darbības un tās rezultātu novērtēšanas intervijās informēju komisijas locekļus, ka, manuprāt,  mana novērtēšanas anketa nesatur informāciju, kurai būtu piemērojams ierobežotas pieejamības informācijas statuss.

Pieci komisijas locekļi, saskaņā ar Ministru prezidenta 28.10.2013. rīkojumu Nr.382, veica manas darbības un tās rezultātu novērtēšanu.

Manas darbības novērtēšanas veidlapa ir uz 32 lapām, savukārt komisija šajā veidlapā, kurā ir VII sadaļas, ir izdarījusi piezīmes tikai divās sadaļās. Ņemot vērā darba uzdevumu izpildes analīzi un darbam nepieciešamo prasmju novērtējumu, komisija pieņēma lēmumu un novērtēja manu darbu ar C. Saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto novērtējums „C” pielīdzināms novērtējumam „Labi”.

Lai pārtrauktu sabiedrības par atklātību „Delna”un citu personu iespējamās spekulācijas par maniem pieņemtiem lēmumiem un manu profesionalitāti kopumā, es publiskoju savu novērtēšanas veidlapu tādā apjomā, kādā likums man to ļauj. Tādā veidā ļaujot sabiedrībai izdarīt savus secinājumus.

Bez tam, tuvākajā laikā plānoju sniegt sabiedrībai informāciju par pārējiem iepriekš minētiem jautājumiem, kuri joprojām pilnā apjomā sabiedrībai nav izskaidroti un ar kuriem joprojām sabiedrībai tiek sniegts maldinošs viedoklis.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka darbības un tās rezultātu novērtēšanas par laika periodu no 17.11.2011. līdz 04.11.2013.veidlapā norādītā informācija