Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Atvērto durvju diena KNAB

3. Septembris, 2008.

Latvijas Republikas 90 gadu jubilejas ietvaros šā gada 19.septembrī valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam. Pirmo reizi atvērto durvju dienu rīko arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs.

Pieteikšanās vairs nav iespējama!

Atvērto durvju dienā interesentu grupām būs iespēja uzzināt par KNAB funkcijām un ikdienas darbu, iepazīties ar iespējām ziņot par korupcijas gadījumiem KNAB Ziņojumu centrā, apskatīt korupcijas tēmai veltīto karikatūru izstādi, piedalīties zināšanu pārbaudes viktorīnā, ieskatīties KNAB darba aizkulisēs, kā arī tikties ar darbiniekiem un uzzināt vairāk par viņu darba specifiku.
 
Informācija par centrālo valsts pārvaldes institūciju piedāvāto programmu un kontaktpersonām interesentu grupu pieteikšanai atrodama Valsts kancelejas mājas lapā. Pieteikšanās pie kontaktpersonām – līdz šā gada 10.septembrim! Interese par dalību Valsts pārvaldes atvērto durvju dienā ir liela, tādēļ daļā institūciju visi apmeklējuma laiki ir rezervēti. Kontaktpersonu sarakstos ir redzamas institūcijas, kuras vēl var apmeklēt 19.septembrī Valsts pārvaldes atvērto durvju dienas ietvaros.
 
Valsts pārvaldes atvērto durvju dienas informatīvais atbalstītājs ir interneta portāls DELFI.