Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB pārstāvis piedalās starptautiskā pretkorupcijas sanāksmē ASV

6. Jūnijs, 2012.

No 5. līdz 8.jūnijam Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāvis apmeklē ASV, kur piedalās Pasaules Bankas rīkotajā korupcijas apkarotāju (ICHA - International Corruption Hunters Alliance) sanāksmē Vašingtonā.

Šogad sanāksmē pulcējušies korupcijas apkarotāji no vairāk nekā 130 valstīm – kopumā vairāk nekā 200 pretkorupcijas, izmeklēšanas un prokuratūras iestāžu vadītāji un augstākā līmeņa amatpersonas.

Sanāksmes dalībnieki pārrunās kopš pirmās tikšanās 2010.gadā paveikto tādās jomās kā starptautiskās kukuļošanas izmeklēšana, nelegālu līdzekļu izsekošana un atgūšana, kā arī apspriedīs efektīvākās korupcijas novēršanas metodes un tehnoloģisko inovāciju izmantošanu cīņā pret korupciju.

Pēc sanāksmes korupcijas apkarošanas ekspertiem būs iespēja apmeklēt divu dienu apmācības, kas veltītas starptautiskajai sadarbībai koruptīvu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā. Tās rīko Džordža Vašingtona Universitātes Juridiskā fakultāte.

Plašāk par tikšanos Pasaules Bankas mājaslapā - The World Bank’s International Corruption Hunters Alliance Meets With Focus on Cooperation, Technology, Global Momentum.