Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB priekšnieks Sofijā dalās pieredzē par interešu konfliktu novēršanu

27. Jūnijs, 2012.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks no 28. līdz 29. jūnijam apmeklē Sofiju, kur piedalās Bulgārijas Interešu konflikta novēršanas un apzināšanas komisijas un Bulgārijas Iekšlietu ministrijas kopīgi rīkotajā seminārā par interešu konfliktu novēršanas jautājumiem.

Starptautiskā semināra ietvaros tā dalībnieki diskutēs par tiesisko regulējumu interešu konfliktu novēršanā un iepazīsies ar citu valstu labāko praksi šajā jomā. Ārvalstu eksperti informēs par savās valstīs īstenoto politiku interešu konfliktu atklāšanā un novēršanā.

KNAB priekšnieks seminārā uzstāsies ar ziņojumu par Latvijas pieredzi korupcijas novēršanā, daloties pieredzē par Latvijas labo praksi tādos jautājumos kā interešu konfliktu novēršanas tiesiskais regulējums, atklātuma nodrošināšana un sabiedrības izglītošana.

Seminārs tiek rīkots Donavas reģiona valstu kopīgā projekta ietvaros, lai veidotu vienotu sapratni un pieeju interešu konfliktu un korupcijas novēršanas jautājumos atbilstoši Eiropas Savienības standartiem.

Plašāka informācija - http://www.cpaci.bg.