Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB aicina pašvaldību amatpersonas uz semināriem

3. Septembris, 2009.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs septembrī un oktobrī aicina pašvaldību amatpersonas piedalīties KNAB organizētajos izglītošanas semināros.

Pēc pašvaldību vēlēšanām, kā arī administratīvi teritoriālās reformas rezultātā, amatus ir ieņēmušas jaunas valsts amatpersonas un ir mainījušies arī ierobežojumi, kas amatpersonām jāievēro. Tāpēc vairākos semināros KNAB speciālisti skaidros pašvaldību amatpersonām ētikas prasības un interešu konflikta novēršanas normas. Semināros varēs noskaidrot:

  • kas ir interešu konflikts un kā nepieļaut nonākšanu interešu konflikta situācijā;
  • kādi ir amatu savienošanas ierobežojumi un to izpildes kārtība;
  • ar ko dāvana atšķiras no kukuļa un kā atpazīt «slēptās» dāvanas u.c.

Semināri pašvaldību amatpersonām notiks 15.septembrī, 29.septembrī un 13.oktobrī no plkst. 10:30 līdz 14:00,Valsts administrācijas skolas 401.auditorijā, Rīgā, Raiņa bulvārī 4.

KNAB aicina pašvaldību amatpersonas izvēlēties vienu no semināra datumiem un pieteikties pa tālruni 67356174 vai arī rakstot uz e-pastu: ieva.kucika@knab.gov.lv.

Dalībnieku skaits no vienas pašvaldības nav ierobežots, tomēr vieta seminārā tiks garantēta tiem, kas pieteiksies savlaicīgi. Seminārs ir bez maksas.

Pirms semināra amatpersonas aicinātas izpildīt testu, kas ļaus tām novērtēt zināšanas un identificēt neskaidros jautājumus, kurus uzdot semināra vadītājiem. Testa vietne http://www.knab.gov.lv/lv/education/tests/.