Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Pirmo reizi tiek izdots interaktīvs mācību līdzeklis valsts amatpersonām "Publiskās pārvaldes ētikas materiālu krājums"

29. Septembris, 2006.

Pirmdien, 2. oktobrī plkst. 9:30 Valsts administrācijas skolā notiks izglītojoša mācību materiāla "Publiskās pārvaldes ētikas materiālu krājums" prezentācija.

"Publiskās pārvaldes ētikas materiālu krājums" ir interaktīvs izglītojošo un informatīvu materiālu apkopojums modernā kompaktdiska formātā. Krājumā ir iekļautas video situācijas, kas vizuāli saistošā veidā attēlo raksturīgākās ētiskas un korupcijas problēmas valsts amatpersonu darbībā, normatīvie akti, skaidrojoši teksti par korupcijas un interešu konflikta novēršanas jautājumiem, valsts amatpersonu profesionālo ētiku, kā arī citi materiāli.

Video īsfilmu ieskaņošanu latviešu valodā veikusi filmu studija "Rija". Materiālu krājumā iekļautas piecas īsfilmas - "Zaņķī līdz ausīm", "Viens mirklis un esi jau garām", "Privāts darījums", "Ziemassvētku dāvanas" un "Nerakstīta vienošanās".

"Publiskās pārvaldes ētikas materiālu krājumu" Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir sagatavojis sadarbībā ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (ESAO) SIGMA apakšprogrammu, Valsts administrācijas skolu un Valsts ieņēmumu dienestu. Saskaņā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumu viena no Biroja funkcijām ir izglītot sabiedrību tiesību un ētikas jomā.

Prezentācijā piedalīsies KNAB priekšnieks Aleksejs Loskutovs, Valsts administrācijas skolas direktors Uģis Rusmanis, filmu studijas "Rija" direktors Vilnis Kalnaellis, ESAO SIGMA un citu institūciju pārstāvji.

Prezentācija notiks 2. oktobrī plkst. 9:30, Valsts administrācijas skolā 401. aud., Raiņa bulv. 4.