Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB aicina piedalīties pretkorupcijas konkursa darbu vērtēšanā un balsot par savu simpātiju!

22. Novembris, 2013.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina ikvienu piedalīties radošo darbu konkursa „Esi krietns, esi PRET korupciju!” vērtēšanā un sociālā tīkla „Facebook” lapā „Mēs pret korupciju” nobalsot par labāko darbu.

KNAB konkursā „Esi krietns, esi PRET korupciju” jaunieši radošā veidā vērsās pret korupciju un mudināja sabiedrību būt krietniem jeb godprātīgiem. Jaunieši no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām (Alūksnes, Jelgavas, Daugavpils, Jēkabpils, Liepājas, Limbažiem, Salaspils, Kuldīgas, Staiceles un Rīgas) aktīvi pauda savu nosodošo attieksmi pret korupciju gan zīmējumos, plakātos un fotogrāfijās, gan veidojot videoklipus un instalācijas. Konkursā tika saņemti 22 darbi, kurus šobrīd vērtē konkursa komisija.

Lai noteiktu skatītāju simpātijas balvas īpašniekus, KNAB darbu vērtēšanā aicina iesaistīties ikvienu interesentu. Par labāko konkursa darbu ir iespējams nobalsot no 22.novembra līdz 5.decembrim sociālā tīkla „Facebook” lapā „Mēs pret korupciju”, atzīmējot „Patīk” („Like”) pie viena no 22 darbiem. Tas darbs, zem kura būs visvairāk „Patīk” atzīmes, saņems simpātijas balvu 50 latu apmērā. Turklāt viens no balsotājiem, kurš būs atzīmējis „Patīk” ne tikai pie kāda no konkursa darbiem, bet arī sociālā tīkla „Facebook” lapai „Mēs pret korupciju”, saņems iespēju apmeklēt konkursa noslēguma pasākumu un klātienē tiksies ar KNAB darbiniekiem.

Konkursa noslēguma pasākumā Starptautiskajā pretkorupcijas dienā 9.decembrī tiks paziņoti pirmo trīs vietu ieguvēji divās vecumā grupās, kā arī pasniegta skatītāju simpātijas balva.

Sekojot pretkorupcijas lapai „Mēs pret korupciju” sociālajā tīklā „Facebook”, iespējams interaktīvā veidā uzzināt vairāk par pretkorupcijas aktualitātēm Latvijā un pasaulē: www.facebook.com/mespretkorupciju