Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB uzsācis kriminālprocesu pret Dabas aizsardzības pārvaldes vides inspektoru

21. Februāris, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu pret Dabas aizsardzības pārvaldes Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta vecāko valsts vides inspektoru par iespējamu kukuļa pieprasīšanu (Krimināllikuma 320.panta trešā daļa).

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret Ogres vispārējās pirmsskolas izglītības iestādes amatpersonu un darbiniekiem

17. Februāris, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Ogres rajona prokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret Ogres vispārējās pirmsskolas izglītības iestādes amatpersonu un  darbiniekiem par ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu, dokumentu viltošanu un dienesta viltojumu.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret ārvalsts privātpersonu

6. Februāris, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Ģenerālprokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret ārvalsts privātpersonu par kukuļa piedāvāšanu un kukuļdošanu (Krimināllikuma 323.panta pirmā daļa) Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) inspektoram.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret slimnīcas darbiniekiem

3. Februāris, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Ģenerālprokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu  pret VSIA "Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca" darbiniekiem par prettiesisku labumu pieprasīšanu un pieņemšanu, kā arī dokumentu viltošanu.