Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu par kukuļa piesavināšanos

31. Marts, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas prokuratūrai  krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret  personu par kukuļa piesavināšanos (Krimināllikuma (KL) 321.panta pirmā daļa) un par uzkūdīšanu kukuļa došanai (KL 323.panta pirmā daļa un KL 20.panta trešā daļa).

KP, KNAB un IUB uzsāk semināru ciklu lielākajās Latvijas pilsētās

30. Marts, 2017.

Konkurences padome (KP) sadarbībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) un Iepirkumu uzraudzības biroju (IUB) aicina uzņēmējus un valsts un pašvaldību iestāžu iepirkumu speciālistus piedalīties izglītojošā semināru ciklā “Par godīgu uzņēmējdarbību” Latvijas lielākajās pilsētās.

KNAB 2016.gada darba rezultāti

15. Marts, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir iesniedzis Ministru kabinetam un Saeimai ziņojumu “Par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbību 2016.gadā”. Vakar minētais ziņojums tika skatīts Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijā.

KNAB uzsācis kriminālprocesu par kukuļa lielā apmērā izspiešanu saistībā ar būvniecības objektu

6. Marts, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (turpmāk – KNAB) uzsācis kriminālprocesu par, iespējams, kukuļa lielā apmērā izspiešanu par būvobjekta nodošanu ekspluatācijā un par dokumentu viltošanu būvniecības objektā.