Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB vadītājs un tieslietu ministrs apspriež turpmāko sadarbību pretkorupcijas politikas īstenošanā

30. Jūnijs, 2017.

Ceturtdien, 29.jūnijā, tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs tikās ar jauniecelto Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieku Jēkabu Straumi, lai apspriestu nepieciešamos pasākumus saistībā ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Kukuļošanas apkarošanas starptautiskajos biznesa darījumos darba grupas (Pretkukuļošanas darba grupa) izteiktajām rekomendācijām.

KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu par neizpaužamu ziņu, kas nav valsts noslēpums, izpaušanu un koruptīvu rīcību

28. Jūnijs, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Ģenerālprokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai par  Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētājas un kādas privātpersonas prettiesisku rīcību.

KNAB atgādinājums politiskajām partijām

27. Jūnijs, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina, ka politiskajām partijām, kurām bija reģistrēti deputātu kandidātu saraksti pašvaldību vēlēšanās, līdz 2017.gada 3.jūlijam jāiesniedz vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarācijas.

Par atkārtoto balsošanu Ķekavas novada 785.iecirknī

22. Jūnijs, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka uz aģitāciju pirms atkārtotās balsošanas 2017.gada 22.jūlijā Ķekavas novada 785.vēlēšanu iecirknī neattiecas Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktais regulējums.

KNAB izglītošanas pasākumi 2017. gada pirmajā pusgadā

19. Jūnijs, 2017.

Viena no KNAB funkcijām korupcijas novēršanas jomā ir izglītot sabiedrību tiesību un ētikas jomā. 

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret piecām personām

6. Jūnijs, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis prokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret piecām personām, no kurām divas ir valsts amatpersonas.