Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret piecām personām

31. Oktobris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret piecām personām.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret maksātnespējas administratoru

18. Oktobris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret vienu personu.

Stājušās spēkā KNAB strukturālās izmaiņas

17. Oktobris, 2018.

Pirmdien, 15.oktobrī, stājās spēkā Ministru kabineta 2018.gada 4.septembrī pieņemtie noteikumi Nr.566 "Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja nolikums". Pamatojoties uz nolikumu, ir izveidota konceptuāli jauna iestādes iekšējā struktūra, kas primāri vērsta uz noziedzīgu nodarījumu novēršanu, atklāšanu un izmeklēšanu, administratīvā pārkāpuma lietu izskatīšanu, tai pat laikā īstenojot arī plānotus pretkorupcijas pasākumus.

Šodien KNAB dibināšanas 16.gadadiena

10. Oktobris, 2018.

Šodien, 10.oktobrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) aprit 16 gadu kopš tā dibināšanas.

KNAB izsaka pateicību iedzīvotājiem par līdzdalību priekšvēlēšanu kampaņas monitorēšanā

8. Oktobris, 2018.

KNAB izsaka pateicību visiem, kas atsaucās aicinājumam nepalikt vienaldzīgiem un ziņoja par iespējamiem 13.Saeimas vēlēšanu priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem, gan visa priekšvēlēšanu perioda laikā no š.g. 9.jūnija līdz 4.oktobrim, gan dienā pirms vēlēšanām un vēlēšanu dienā, 6.oktobrī.

Atgādinājums par priekšvēlēšanu aģitācijas ierobežojumiem

5. Oktobris, 2018.

Atgādinām, ka atbilstoši Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma 32.panta pirmajā daļā noteiktajam, vēlēšanu dienā, kā arī dienu pirms vēlēšanu dienas ir aizliegta priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošana.

Ziņo par pārkāpumiem arī no ārvalstīm, izmantojot “Ziņo KNAB!” vai Ziņojumu centra tālruni!

1. Oktobris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aicina ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs dzīvojošos Latvijas valstspiederīgos būt vērīgiem un ziņot par iespējamiem priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem, izmantojot gan mobilo lietotni “Ziņo KNAB!”, gan KNAB informatīvos tālruņus.