Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

27. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

KNAB sniedz papildu informāciju par uzsākto kriminālprocesu

20. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) uzsāktā kriminālprocesa ietvaros par kukuļa pieprasīšanu saistībā ar Daugavpils pilsētas domes veiktajām iepirkumu procedūrām būvniecības jomā š.g.18.decembrī KNAB aizturēja divas personas. Vakar, 19.decembrī, procesa virzītājs pieņēma lēmumu par vienas personas atbrīvošanu no īslaicīgās aizturēšanas izolatora. Šodien, 20.decembrī, tika pieņemts lēmums par otras personas atbrīvošanu no īslaicīgās aizturēšanas izolatora. Abām personām piemērots aizdomās turēto statuss.

Informācija par 2017.gada jūnijā uzsāktā kriminālprocesa virzību

20. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja 2017.gada 5.jūnijā uzsāktā kriminālprocesa ietvaros šī gada 20.jūnijā Saeima deva atļauju veikt kriminālprocesuālās darbības attiecībā pret Saeimas deputātu.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret vienu personu

18. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret vienu personu.

KNAB informē par neatliekamo procesuālo darbību veikšanu

18. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs informē, ka kriminālprocesa ietvaros šodien, 18.decembrī, KNAB veic neatliekamās procesuālās darbības.

Atgādinām, ka līdz 27.decembrim jāiesniedz aģitācijas izcenojumi

17. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina, ka saistībā ar plānotajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, preses izdevumiem, reklāmas pakalpojumu sniedzējiem publiskās vietās un reklāmas pakalpojumu sniedzējiem internetā līdz 2018.gada 27.decembrim ir pienākums iesniegt publiskošanai priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumus.

KNAB sniedz plašāku informāciju par pēdējo dienu aktuālāko kriminālprocesu

13. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) apjomīga analītiskā, operatīvā un izmeklēšanas darba rezultātā, tai skaitā sadarbojoties ar ārvalstu un nacionālā līmeņa partnerdienestiem, ilgstoši veica informācijas iegūšanu un pierādījumu fiksēšanu. Šis ilgstošais un apjomīgais darbs rezultējās ar kriminālprocesa uzsākšanu šī gada novembrī saistībā ar Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” iepirkumiem.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

13. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

KNAB skaidro uzsāktā kriminālprocesa saistību ar Polijas pretkorupcijas dienesta publiskoto informāciju

12. Decembris, 2018.

Sekojot līdzi publiskajā telpā izskanējušajai informācijai, sniedzam skaidrojumu saistībā ar KNAB 2018.gada novembrī uzsākto kriminālprocesu par Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” iepirkumiem un Polijas pretkorupcijas dienesta (CBA) publiskoto informāciju par CBA kriminālprocesu.

KNAB informē par uzsākto kriminālprocesu

12. Decembris, 2018.

Šī gada novembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzsāka kriminālprocesu saistībā ar Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” veiktajiem iepirkumiem. Vakar, 11.decembrī, kriminālprocesa ietvaros KNAB veica neatliekamās procesuālās darbības. Tika veiktas vairāk nekā trīsdesmit kratīšanas.