Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Korupcijas uztveres indekss 2017: Latvijai kāpums par četrām vietām

22. Februāris, 2018.

Starptautiskā pretkorupcijas organizācija Transparency International ir paziņojusi pasaules valstu korupcijas uztveres indeksa (KUI) datus – 180 pasaules valstu vidū Latvija ierindojas 40.vietā ar 58 punktiem no 100, tādējādi iegūstot līdz šim labāko rezultātu. Starp Eiropas Savienības valstīm Latvija ieņem 17. vietu.

KNAB uzsācis kriminālprocesu pret Latvijas Bankas amatpersonu

19. Februāris, 2018.

Šodien, 19. februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) organizētajā preses konferencē KNAB priekšnieks Jēkabs Straume informēja, ka šī gada 15. februārī KNAB ir uzsācis kriminālprocesu par Latvijas Bankas amatpersonas, kas ieņem atbildīgu stāvokli, iespējamām pretlikumīgām darbībām, par kurām paredzēta kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 320.panta 4.daļas par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu lielā apmērā. Iespējamais kukuļa apmērs ir ne mazāks kā 100 000 EUR.

KNAB priekšniekam šodien trīs “ēnas”

14. Februāris, 2018.

Šogad karjeras izglītības pasākuma "Ēnu diena" ietvaros Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās trīs „ēnas”, kas, sekojot KNAB priekšnieka Jēkaba Straumes ikdienas darbiem, guva plašāku ieskatu par KNAB darbu.

Izstrādātas vadlīnijas par iekšējās kontroles sistēmas pamatprasībām korupcijas riska novēršanai

13. Februāris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izstrādājis vadlīnijas par iekšējās kontroles sistēmas pamatprasībām korupcijas un interešu konflikta riska novēršanai publiskas personas institūcijā.

KNAB uzrauga politisko aģitāciju arī sociālajos medijos

8. Februāris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), atsaucoties uz publiski izskanējušo informāciju Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centra “Re:Baltica” publikācijā “Vēlēšanu kampaņas melnais caurums” (Aija Krūtaine), ka KNAB neuzrauga politisko aģitāciju sociālajos medijos, informē, ka paustais apgalvojums ir nepamatots un faktiskajai situācijai neatbilstošs, un veicina maldīga priekšstata radīšanu sabiedrībā par patieso situāciju.

KNAB pārbaudījis partiju iztērētos 2,7 miljonus eiro

6. Februāris, 2018.

Šodien, 6.februārī, notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) preses konference, kurā mediju pārstāvji tika informēti par politisko partiju iesniegto 2017.gada vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju pārbaudēm un to rezultātiem.

KNAB informēs par partiju 2017.gada vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju pārbaužu rezultātiem

1. Februāris, 2018.

Šī gada 6.februārī notiks Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) preses konference, kurā mediju pārstāvji tiks informēti par politisko partiju iesniegto 2017.gada vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju pārbaudēm un to rezultātiem.