Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB izsaka pateicību ilggadējai priekšnieka vietniecei Ilzei Jurčai

27. Aprīlis, 2018.

Informējam, ka šodien ir pēdējā darba diena ilggadējai Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (turpmāk – KNAB) priekšnieka vietniecei Ilzei Jurčai, kura nolēmusi doties izdienas pensijā.  I.Jurča KNAB strādā kopš 2003.gada 3.marta, no 2003.gada 1.jūlija līdz 2012.gada 30.jūnijam pildīja Valsts amatpersonu darbības kontroles nodaļas  vadītājas amata pienākumus un no 2012.gada 1.jūlija pilda KNAB  priekšnieka vietnieka pienākumus korupcijas novēršanas jautājumos. Laikā, kad KNAB priekšnieka amatu atstāja iepriekšējais KNAB vadītājs, bet konkursa komisija vēl nebija atradusi jauno KNAB priekšnieku, I.Jurča pildīja KNAB priekšnieka amata pienākumus.

9.maijs – pēdējā diena priekšvēlēšanu aģitācijas izcenojumu iesniegšanai

27. Aprīlis, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina, ka saskaņā ar Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktajām prasībām elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, preses izdevumiem, reklāmas pakalpojumu sniedzējiem internetā vai publiskās vietās ir pienākums visam priekšvēlēšanu aģitācijas periodam noteikt priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumus, tai skaitā plānotās atlaides un atlaižu piemērošanas kritērijus, un nosūtīt tos publiskošanai līdz 2018.gada 9.maijam.

Paziņojums par adreses maiņu

19. Aprīlis, 2018.

Informējam, ka, sākot ar 2018.gada 2.maiju, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja juridiskā un faktiskā adrese būs: Citadeles iela 1, Rīga, LV-1010. Vienlaikus vēršam uzmanību, ka pārējie rekvizīti, tai skaitā tālruņa numuri, paliek nemainīgi.

 

Atgādinām, ka tikai līdz 9.maijam var iesniegt aģitācijas izcenojumus

9. Aprīlis, 2018.

Saskaņā ar Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktajām prasībām elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, preses izdevumiem, reklāmas pakalpojumu sniedzējiem internetā vai publiskās vietās ir pienākums noteikt priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumus un nosūtīt tos publiskošanai līdz 2018.gada 9.maijam.