Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB aicina politisko partiju un to apvienību pārstāvjus apmeklēt informatīvu semināru

29. Maijs, 2018.

Seminārā informēsim par Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma un Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma piemērošanu.

Aicinājums augstskolu studentiem

29. Maijs, 2018.

KNAB piedāvā lielisku iespēju apliecināt sevi, iepazīt KNAB darbu un, iespējams, nākotnē veidot karjeru valsts pārvaldē.

Tuvojoties priekšvēlēšanu periodam, KNAB aicina reklāmas pakalpojumu sniedzējus apmeklēt informatīvu semināru

28. Maijs, 2018.

Seminārā informēsim par Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma piemērošanu un citām ar 13.Saeimas vēlēšanām saistītām aktualitātēm.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret vienu personu (precizēts)

28. Maijs, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret ārstu.

 

KNAB priekšnieks tiekas ar ASV vēstnieci Latvijā

23. Maijs, 2018.

Šī gada 15.maijā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Jēkabs Straume tikās ar ASV vēstnieci Latvijas Republikā Nensiju Baikofu Petitu.

Svinīgi atklāta KNAB jaunā ēka Rīgā, Citadeles ielā 1

22. Maijs, 2018.

Šodien, 2018.gada 22.maijā, klātesot premjeram Mārim Kučinskim, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšniekam Jēkabam Straumem, finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai, Latvijas Republikas ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas priekšsēdētājam Aleksejam Loskutovam un VAS “Valsts nekustamie īpašumi” valdes priekšsēdētājam Ronaldam Neimanim svinīgi tika atklāta Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) ēka.

 

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret četrām personām

7. Maijs, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret 4 personām.

 

KNAB informē par partiju finansēšanas noteikumu ievērošanu 2016.gadā

7. Maijs, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pabeidzis politisko partiju un to apvienību 2016.gada pārskatu, saņemto biedru, iestāšanās naudu un dāvinājumu (ziedojumu) likumības un patiesuma pārbaudes un saskaņā ar likumā noteikto kārtību sniedz pārskatu par atklātajiem partiju finansēšanas pārkāpumiem.