Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB vadība tiekas ar VID ģenerāldirektori

19. Februāris, 2019.

Šodien, 19.februārī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) iepazīšanās vizītē apmeklēja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme. Vizītes ietvaros Ieva Jaunzeme tikās ar KNAB priekšnieku Jēkabu Straumi, priekšnieka vietnieci izmeklēšanas darbību jautājumos Inetu Cīruli un priekšnieka vietnieku operatīvo darbību jautājumos Jāni Rozi.

Tiesas sprieduma izpilde

18. Februāris, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs informē, ka 2019.gada 14.februārī spēkā stājies Administratīvās apgabaltiesas spriedums lietā Nr.A420274216 par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja 2016.gada 19.jūlija rīkojuma Nr.4-2/675 atzīšanu par prettiesisku, uzliekot pienākumu Latvijas Republikai atlīdzināt Lienītei Šikorei personisko kaitējumu 500,00 euro un morālo kaitējumu 500,00 euro un uzliekot pienākumu Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam publiski atvainoties L.Šikorei.

Jaunieši ēno KNAB priekšnieku

13. Februāris, 2019.

Šodien, 13.februārī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās trīs “ēnas”, kas sekoja KNAB priekšnieka Jēkaba Straumes darba ikdienai.

KNAB informē politisko partiju, kā arī Eiropas politisko partiju pārstāvjus un ar partijām nesaistītās personas

8. Februāris, 2019.

Šī gada 7.februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) notika seminārs politisko partiju, kā arī Eiropas politisko partiju pārstāvjiem un ar partijām nesaistītām personām.

KNAB priekšnieka vietnieka izmeklēšanas darbību jautājumos amatā iecelta Ineta Cīrule

7. Februāris, 2019.

www_majaslapai_cirule.jpg (42,96 KB)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka no š.g. 1.februāra KNAB priekšnieka vietnieka (izmeklēšanas darbību jautājumos) amatā iecelta Ineta Cīrule.

KNAB informē reklāmas pakalpojumu sniedzējus

6. Februāris, 2019.

Šī gada 6.februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) notika seminārs reklāmas pakalpojumu sniedzējiem, tostarp mediju pārstāvjiem. Seminārā informējām par Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma, Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma un Eiropas politisko partiju un Eiropas politisko fondu likuma normu piemērošanu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

KNAB vadība tiekas ar Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas deputātiem

5. Februāris, 2019.

Šodien, 5.februārī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas (SPIRK) deputāti.

Publicēts ziņojums par KNAB darbības rezultātiem 2018.gadā

5. Februāris, 2019.

Šodien, 5.februārī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs publicējis ziņojumu “Par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbību 2018.gadā”.