Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB atgādina par partiju gada pārskatu iesniegšanas termiņu – 1.aprīli

29. Marts, 2019.

Atgādinām, ka līdz š.g. 1.aprīlim politiskajām partijām un to apvienībām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) publicēšanai internetā ir jāiesniedz gada pārskati par 2018.gadu.

Notikusi KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes 64.sēde

14. Marts, 2019.

Šodien, 14.martā, notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Sabiedriskās konsultatīvās padomes (SKP) 64.sēde.

Skaidrojam žurnālistu tiesības iepazīties ar krimināllietu materiāliem (informatīvs materiāls)

8. Marts, 2019.

Lai veicinātu sabiedrības izpratni par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kompetenci, aicinām iepazīties ar KNAB sagatavoto infografiku.

Piemēroti drošības līdzekļi par koruptīvām darbībām aizdomās turētajai SIA “Rīgas karte” amatpersonai

7. Marts, 2019.

Šodien, 7.martā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs piemēroja drošības līdzekļus par kukuļdošanu aizdomās turētajai SIA “Rīgas karte” amatpersonai. Minētajai amatpersonai tika piemēroti šādi drošības līdzekļi: drošības nauda 200 000 eiro apmērā, aizliegums tuvoties noteiktām personām un aizliegums izbraukt no valsts.

Skaidrojam drošības līdzekļu piemērošanu (informatīvs materiāls)

7. Marts, 2019.

Lai veicinātu sabiedrības izpratni par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kompetenci kriminālprocesa izmeklēšanā, turpinām izglītojošo materiālu ciklu un aicinām iepazīties ar KNAB sagatavoto infografiku par drošības līdzekļiem.

KNAB informē par uzsākto kriminālprocesu

6. Marts, 2019.

Šī gada 5.martā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzsācis kriminālprocesu par valsts un privāto akcionāru kopuzņēmuma SIA “Rīgas karte” amatpersonas izdarītiem, iespējams, noziedzīgiem nodarījumiem, par kuriem paredzēta atbildība Krimināllikuma 323.panta otrajā daļā un 322.panta pirmajā daļā, t.i.  par kukuļdošanu un starpniecību kukuļošanā.

Skaidrojam KNAB kompetenci kriminālprocesu izmeklēšanā (informatīvs materiāls)

1. Marts, 2019.

KNAB izmeklēto kriminālprocesu virzība. Lai veicinātu sabiedrības izpratni par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kompetenci kriminālprocesu izmeklēšanā, aicinām iepazīties ar KNAB sagatavotajām infografikām.