Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB informē par politisko partiju finansēšanas noteikumu ievērošanu 2017.gadā

30. Aprīlis, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir pabeidzis politisko partiju un to apvienību 2017.gada pārskatu, saņemto biedru, iestāšanās naudu un dāvinājumu (ziedojumu) likumības un patiesuma pārbaudes un saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā noteikto kārtību sniedz pārskatu par atklātajiem partiju finansēšanas pārkāpumiem.

KNAB informē par uzsākto kriminālprocesu

15. Aprīlis, 2019.

Šī gada 5.aprīlī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzsācis kriminālprocesu par SIA “Rīgas 1.slimnīca” amatpersonas un būvdarbu veicēja izdarītiem, iespējams, noziedzīgiem nodarījumiem, par kuriem atbildība paredzēta Krimināllikuma  318.panta pirmajā daļā un 275.panta pirmajā daļā, t.i. par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un dokumentu viltošanu.

KNAB biežāk konstatētie IKNL pārkāpumi valsts amatpersonu darbībā 2018.gadā (informatīvs materiāls)

11. Aprīlis, 2019.

Lai veicinātu sabiedrības izpratni par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kompetenci valsts amatpersonu darbības kontroles jomā, aicinām iepazīties ar KNAB sagatavoto infografiku.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām fiziskām un vienu juridisku personu

10. Aprīlis, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 25.martā nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām fiziskām personām un vienu juridisku personu.

KNAB notikusi Gruzijas Augstākās revīzijas iestādes un Gruzijas parlamenta pārstāvju pieredzes apmaiņas vīzīte

2. Aprīlis, 2019.

Šodien, 2.aprīlī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) pieredzes apmaiņas vizītē apmeklēja Gruzijas Augstākās revīzijas iestādes un Gruzijas parlamenta pārstāvji.