Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

Vakar

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 15.maijā nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

KNAB informē par kriminālprocesa pret Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja amatpersonām virzību

16. Maijs, 2019.

Šī gada 5.aprīlī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzsāka kriminālprocesu pret Rīgas domes nodibinājuma “Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs” amatpersonām par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu, dokumentu viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu un krāpšanu.

KNAB informē par kriminālprocesuālajām darbībām

13. Maijs, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs informē, ka KNAB šodien veic neatliekamās kriminālprocesuālās darbības. Ilgstoša un apjomīga darba rezultātā, analizējot iegūto informāciju, š.g. 5.aprīlī Birojs uzsāka kriminālprocesu pret Rīgas domes nodibinājuma “Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs” amatpersonām par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu, dokumentu viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu un krāpšanu. Informācijas ieguvē KNAB cieši sadarbojās ar Valsts kontroli. Vienlaikus kriminālprocesuālās darbības šodien tiek veiktas arī  Vācijā, Zviedrijā un Spānijā.

KNAB atver durvis!

10. Maijs, 2019.

Šodien, 10.maijā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs piedalījās valsts pārvaldes iestāžu Atvērto durvju dienā, sniedzot interesentiem plašāku ieskatu KNAB darba specifikā.