Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Eiropas Parlamenta vēlēšanu deklarāciju iesniegšanas pēdējā diena – 25.jūnijs

25. Jūnijs, 2019.

Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma prasībām vēl līdz šodienai, 25.jūnijam, visām politiskajām partijām un partiju apvienībām, kas bija iesniegušas savus deputātu kandidātu sarakstus Eiropas Parlamenta vēlēšanām 25.maijā, jāiesniedz Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) attiecīgās politiskās partijas vai apvienības valdes vai tās pilnvarotas personas parakstītu vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju.

KNAB informē par neatliekamo procesuālo darbību veikšanu Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirknī

20. Jūnijs, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs informē, ka šī gada 25.aprīlī uzsākta kriminālprocesa ietvaros 19.jūnijā KNAB veica neatliekamās procesuālās darbības Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirknī. KNAB mērķis bija pārbaudīt iesniedzēja sniegto informāciju, kuru nebija iespējams pārbaudīt bez kriminālprocesuālo metožu izmantošanas.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām

11. Jūnijs, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 3.jūnijā nosūtījis krimināllietas materiālus Rīgas pilsētas Kurzemes rajona prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām personām.

Starpvalstu pretkorupcijas grupas GRECO Ceturtās novērtēšanas kārtas otrais atbilstības ziņojums

3. Jūnijs, 2019.

Eiropas Padomes Pretkorupcijas starpvalstu grupa (GRECO – Groupe d’Etats contre la corruption) ir sniegusi Ceturtās novērtēšanas kārtas otro atbilstības ziņojumu par Latviju. Ziņojums tika pieņemts GRECO 82. plenārsēdē, kas norisinājās no šī gada 18. līdz 22. martam Strasbūrā.