Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB informē par politisko partiju finansēšanas noteikumu ievērošanu 2018.gadā

29. Aprīlis, 2020.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir pabeidzis 64 politisko partiju un to apvienību 2018.gada pārskatu, saņemto biedru naudu, iestāšanās naudu un dāvinājumu (ziedojumu) likumības un patiesuma pārbaudes, un saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā noteikto kārtību sniedz pārskatu par atklātajiem partiju finansēšanas pārkāpumiem.

KNAB un Iepirkumu uzraudzības birojs aicina ārkārtējās situācijas laikā ievērot labas pārvaldības principus

14. Aprīlis, 2020.

Krīzes apstākļos pieaug korupcijas un finanšu līdzekļu izšķērdēšanas riski, jo lēmumi par ļoti lielu naudas līdzekļu izlietojumu ir jāpieņem un jāīsteno ātri. Tāpēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) un Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) aicina valsts amatpersonas arī ārkārtējās situācijas laikā savā darbībā ievērot labas pārvaldības principus, tostarp procesu caurskatāmību un atbilstību likumam.

Rīgas apgabaltiesa atstāj spēkā KNAB lēmumu SIA "Izdevniecība "Dienas Bizness" par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas izvietošanu

9. Aprīlis, 2020.

Š.g. 31.martā stājās spēkā Rīgas apgabaltiesas spriedums administratīvā pārkāpuma lietā par SIA "Izdevniecība "Dienas Bizness"" slēpto priekšvēlēšanu aģitāciju un par priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas kārtības neievērošanu pirms 13.Saeimas vēlēšanām.