Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Autostāvvietu abonementu lietā iesaistītās amatpersonas samaksājušas tām piemērotos naudas sodus un labprātīgi atlīdzinājušas radīto kaitējumu

26. Februāris, 2021.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) noslēdzis administratīvā pārkāpuma procesu par pretlikumīgu SIA “Rīgas satiksme” maksas autostāvvietu mēneša abonementu izmantošanu. Visas trīs administratīvi sodītās valsts amatpersonas samaksājušas tām piemērotos naudas sodus kopumā 950 eiro apmērā, kā arī viena valsts amatpersona labprātīgi atlīdzinājusi valstij radīto kaitējumu 2000 eiro apmērā.

KNAB veiktās kriminālprocesuālās darbības Ventspils pašvaldībā saistītas ar aizdomām par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu

25. Februāris, 2021.

Vakar, 24. februārī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros veica kriminālprocesuālās darbības Ventspils pašvaldībā, t.sk. Ventspils domē. Darbības veiktas saistībā ar aizdomām par iespējamu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

KNAB: pandēmija 2020. gadā neapturēja cīņu ar korupciju Latvijā

23. Februāris, 2021.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2020. gadā uzsāka 39 krimināllietas un rosināja uzsākt kriminālvajāšanu pret 41 personu kopumā 23 krimināllietās. Tāpat iestāde pērn uzsāka 222 administratīvo pārkāpumu lietas un pieprasīja amatpersonām, politiskajām partijām un to apvienībām, kā arī juridiskām un fiziskām personām atlīdzināt valstij nodarītos zaudējumus 232 457 eiro apmērā.

KNAB konstatē pārkāpumus trīs valsts amatpersonu rīcībā ar SIA “Rīgas satiksme” maksas autostāvvietu mēneša abonementu izmantošanu

15. Februāris, 2021.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pabeidzis pārbaudi saistībā ar publiski izskanējušajiem paziņojumiem par iespējamiem pārkāpumiem Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” maksas autostāvvietu mēneša abonementu izmantošanā.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām par kukuļdošanas organizēšanu

11. Februāris, 2021.

Šodien, 11. februārī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtīja krimināllietas materiālus Ģenerālprokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim fiziskām personām par iespējamu kukuļdošanas organizēšanu, kukuļu pieprasīšanu lielā apmērā no privātajiem uzņēmumiem, kā arī kukuļu piesavināšanos.

KNAB publicē informatīvo materiālu par priekšvēlēšanu aģitācijas ierobežojumiem

10. Februāris, 2021.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sagatavojis informatīvo materiālu par ierobežojumiem priekšvēlēšanu aģitācijas periodā. KNAB materiālā skaidro, kas ir priekšvēlēšanu aģitācija un kādi aģitācijas ierobežojumi jāievēro politiskajām partijām, to apvienībām un deputātu kandidātiem, kā arī plašsaziņas līdzekļiem un personām, kas aģitē, taču nepārstāv nevienu politisko spēku.

Rīt Latvijā sākas priekšvēlēšanu aģitācijas periods pirms pašvaldību vēlēšanām

5. Februāris, 2021.

Rīt, 6. februārī, Latvijā sākas 120 dienu garais priekšvēlēšanu aģitācijas periods pirms pašvaldību vēlēšanām, kas ilgs līdz vēlēšanu dienai – 5. jūnijam. Šajā periodā noteikti priekšvēlēšanu aģitācijas ierobežojumi, tostarp attiecībā uz aģitācijas materiālu izvietošanu preses izdevumos, publiskajās vietās, internetā, kā arī elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos.