Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
30.07.2016

Seko KNAB
Skaties KNAB
Spied PATĪK
Viegli
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem
mazinam slogu
Nomaksāt!

Jaunumi e-pastā

8000 20 70

KNAB aicina neiesaistīties iestādes prestiža graušanā un nepatiesas informācijas izplatīšanā

2016-07-22

KNAB norāda, ka ir nepieļaujami iesaistīties valsts pretkorupcijas iestādes prestiža graušanā, nepārliecinoties par faktu patiesumu. Aicinām sazināties ar KNAB, kas sniegs patiesu un pilnīgu informāciju par faktisko situāciju.

KNAB administratīvi soda Viesītes novada pašvaldības SIA “Pērlīte“ valdes locekli

2016-07-22

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2016.gada 15.jūnijā, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Viesītes novada pašvaldības SIA “Pērlīte” valdes locekli Initu Liepiņu, konstatēja, ka I.Liepiņa nav ievērojusi  likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 7.panta  5.3 daļā un 9.pantā noteikto.

KNAB noraida Lietuvas uzņēmēju konfederācijas bažas

2016-07-21

KNAB aicina Lietuvas uzņēmēju konfederācijas vadītāju informēt KNAB, ja viņa rīcībā ir informācija par tādām koruptīvām darbībām, kas varētu apdraudēt “Rail Baltic” projekta realizāciju. Vienlaikus KNAB informēs savus sadarbības partnerus Lietuvas Īpašās izmeklēšanas dienestā par Lietuvas uzņēmēju konfederācijas vadītāja bažām un lūgs tās izvērtēt.

KNAB šogad kriminālvajāšanas uzsākšanai ir nodevis vairāk lietu nekā iepriekšējos periodos

2016-07-20

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2016.gada pirmajā pusgadā prokuratūras iestādēm kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījis 12 kriminālprocesus pret 31 aizdomās turēto personu, sasniedzot labāko rezultātu pēdējo 7 gadu laikā.

Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” zaudē tiesvedībā pret KNAB

2016-07-20

Administratīvā rajona tiesa atklātā tiesas sēdē izskatīja administratīvo lietu, kas ierosināta pēc biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” pieteikuma par pienākuma uzlikšanu Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam sniegt atbildi pēc būtības uz biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” 2015.gada 5.augusta iesniegumu.

KNAB administratīvi soda pašvaldības SIA “Cesvaines siltums” valdes locekli

2016-07-20

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2016.gada 9.jūnijā, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Cesvaines novada domes kapitālsabiedrības SIA “Cesvaines siltums” valdes locekli Ināru Puķīti, konstatēja, ka I.Puķīte nav ievērojusi likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 18.panta pirmajā daļā noteiktos ierobežojumus rīkoties ar valsts vai pašvaldības mantu tikai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

KNAB administratīvi soda SIA “Latvijas Lauksaimniecības universitātes mācību un pētījumu saimniecības “Vecauce”" valdes locekli

2016-07-19

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2016.gada 15.martā, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par SIA “Latvijas Lauksaimniecības universitātes mācību un pētījumu saimniecība “Vecauce”” (SIA “Vecauce”) valdes locekli Induli Ieviņu, konstatēja, ka I.Ieviņš nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 7.panta piektajā (redakcijā līdz 2014.sada 31.decembrim) un 5.3 daļā (redakcijā no 2015.gada 1.janvāra) noteiktos amata savienošanas ierobežojumus.

KNAB administratīvi soda Balvu novada pašvaldības aģentūras    “SAN-TEX” direktoru

2016-07-18

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2016.gada 23.februārī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Balvu novada pašvaldības aģentūras “SAN-TEX” direktoru Uldi Sprudzānu, konstatēja, ka U.Sprudzāns nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 11.panta pirmajā daļā noteiktos ierobežojumus.

 

KNAB administratīvi soda Rīgas Stradiņa universitātes SIA “Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts” valdes locekli

2016-07-15

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Rīgas Stradiņa universitātes SIA “Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts” valdes locekli Tomu Baumani, konstatēja, ka T.Baumanis nav ievērojis likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 7.panta piektajā daļā (redakcijā, kas spēkā līdz 31.12.2014.) un 5.3 daļā noteiktos amatu savienošanas ierobežojumus.

KNAB administratīvi soda a/s “Rīgas siltums” valdes priekšsēdētāju

2016-07-15

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2016.gada 25.februārī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par a/s “Rīgas siltums” valdes priekšsēdētāju Normundu Talci, konstatēja, ka N.Talcis nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 7.panta piektajā (redakcija, kas spēkā līdz 31.12.2014) un 5.3daļā noteiktos amata savienošanas ierobežojumus.

KNAB administratīvi soda Ķeguma novada domes priekšsēdētāju

2016-07-15

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 26.februārī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Ķeguma novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Robertu Ozolu, konstatēja, ka R.Ozols nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 11.panta pirmajā daļā noteiktos aizliegumus.