Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
05.03.2015

Seko KNAB
Skaties KNAB
Spied PATĪK
Viegli
Tavam NĒ ir nozīme
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem

Jaunumi e-pastā

8000 20 70

Notikusi pirmā KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes jaunā sasaukuma sēde

2015-03-04

Šodien, 4. martā  notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Sabiedriskās konsultatīvās padomes sēde (SKP), kurā tika apstiprināts jaunais SKP sastāvs, kā arī ievēlēts SKP priekšsēdētājs un vietnieks.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām Valsts policijas amatpersonām

2015-03-03

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai  krimināllietas materiālus par divu Valsts policijas amatpersonu iespējamiem izdarītajiem noziedzīgiem nodarījumiem.

KNAB vēršas pie Saeimas deputātiem, aicinot uzņemties atbildību par likumprojekta par grozījumiem KNAB likumā tālāku virzību

2015-02-26

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdz Saeimas deputātus izmantot Latvijas Republikas Satversmē 65.pantā un Saeimas kārtības ruļļa 79.pantā noteiktās tiesības un pieciem deputātiem iesniegt likumprojektu "Grozījumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumā" Saeimai.

KNAB aicina uz preses brīfingu

2015-02-26

Šodien, 26. februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē preses brīfingu – „Valdošās partijas politiskā ietekme uz KNAB”.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

2015-02-24

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Ģenerālprokuratūrai kriminālprocesa materiālus par tiesneses, ārstes–kardioloģes  un kādas civilpersonas iespējamajiem noziedzīgajiem nodarījumiem.

KNAB administratīvi soda Valsts policijas amatpersonu

2015-02-23

KNAB administratīvi soda Ķekavas novada pašvaldības SIA „Baložu komunālā saimniecība” valdes locekli

2015-02-20

KNAB priekšnieks J.Streļčenoks lūdz Ministru prezidenti apturēt viņa darba izpildes novērtēšanu

2015-02-16

Lai gūtu pārliecību par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka novērtēšanas procesa atbilstību Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumam, kompetentām institūcijām lūgts sniegt atzinumu par KNAB priekšnieka darba izpildes novērtēšanas tiesiskumu, jo normatīvajos aktos nav paredzēta KNAB priekšnieka darba izpildes novērtēšana.

Spēkā stājies KNAB piemērotais administratīvais sods AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” valdes priekšsēdētājam

2015-02-16

2015.gada 2.februārī spēkā stājās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka 2014.gada 24.februāra lēmums, kurā konstatēts, ka AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs veicis amata pienākumus interešu konflikta situācijā, pārkāpjot likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” 11.panta pirmajā daļā noteikto ierobežojumu.

Ēnas patīkami pārsteigtas par KNAB darba daudzveidību

2015-02-11

Šodien,11.februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās divas „ēnas”, kas, sekojot KNAB priekšnieka Jaroslava Streļčenoka  ikdienas darbiem, guva plašāku ieskatu par KNAB darbu. Šogad „ēnas” bija Paula Kaufelde no Madonas Valsts ģimnāzijas 11. klases un Aleksandrs Borkovskis no Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja 12. klases.

KNAB administratīvi soda Augstākās izglītības padomes priekšsēdētāju

2015-02-11

KNAB informēja par pagājušajā gadā paveikto

2015-02-10

Šodien, 10. februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) preses brīfingā informēja par Ministru kabinetam un Saeimai iesniegto Informatīvo ziņojumu, kurā atspoguļoti KNAB 2014. gada darbības rezultāti.