Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
30.07.2014

Jaunumi e-pastā

Viegli
Tavam NĒ ir nozīme
Seko KNAB
Skaties KNAB
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem
8000 20 70

KNAB administratīvi soda Ogres novada pašvaldības deputātu

2014-07-25

KNAB administratīvi soda Ogres novada Sociālā dienesta vadītāju

2014-07-25

KNAB informē par priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas nosacījumiem

2014-07-24

Saistībā ar 2014.gada 4.oktobrī plānotajām Saeimas vēlēšanām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka laika posms no 7. jūnija līdz vēlēšanu dienai saskaņā ar likumu ir priekšvēlēšanu aģitācijas periods, kura laikā aģitācijas veikšana un aģitācijas materiālu izvietošana televīzijā un radio, preses izdevumos, internetā un publiskās vietās notiek atbilstoši Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktajai kārtībai.

KNAB aicinājums masu medijiem

2014-07-16

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vēršas ar aicinājumu pie plašsaziņas līdzekļiem pārbaudīt jebkuru anonīmo avotu sniegtās informācijas patiesumu pirms tās publicēšanas. KNAB arī aicina neveicināt  amatpersonu prettiesisku rīcību, izpaužot  neizpaužamu informāciju, kura šo amatpersonu rīcībā varēja būt nonākusi vienīgi pildot amata pienākumus.

KNAB iesniedz pirmā pusgada darbības ziņojumu

2014-07-15

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka ir izpildījis Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas rezolūciju ar lūgumu KNAB, nodrošināt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likuma 4. panta trešās daļas 14. punktā paredzētā ziņojuma par KNAB darbības par 2014. gada pirmo pusgadu iesniegšanu Ministru kabinetam. Ziņojums iesniegts šodien, 15. jūlijā, tajā iekļaujot arī biroja personāla politikas jautājumus.

KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu pret RD amatpersonu un vairākām privātpersonām

2014-07-09

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Ģenerālprokuratūrai 2012.gada septembrī uzsāktā kriminālprocesa materiālus ar lūgumu saukt pie kriminālatbildības Rīgas domes (RD) Mājokļu un vides departamenta Dzīvokļu pārvaldes amatpersonu par iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar pašvaldības dzīvokļu īres tiesību piešķiršanu Rīgas pilsētā. Līdzās amatpersonai KNAB lūdz saukt pie kriminālatbildības arī četras privātpersonas.