Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
21.09.2014

Jaunumi e-pastā

Viegli
Tavam NĒ ir nozīme
Seko KNAB
Skaties KNAB
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem
8000 20 70

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts vides dienesta amatpersonu

2014-09-18

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Jūrmalas prokuratūrai šī gada martā uzsāktā kriminālprocesa materiālus saistībā ar kukuļošanu.

KNAB izglīto pedagogus un valsts amatpersonas

2014-09-18

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē izglītojošus seminārus vispārizglītojošo skolu pedagogiem par pretkorupcijas jautājumiem ar mērķi, lai jaunajai paaudzei jau skolas solā tiktu sniegta vispusīga informācija par korupciju un tās negatīvajām sekām.

KNAB priekšnieks tiekas ar Saeimas deputātiem

2014-09-17

Šodien, 17. septembrī, Saeimā atsaucoties uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka izteikto gatavību tikties ar Saeimas politisko partiju pārstāvjiem (frakcijām), lai skaidrotu KNAB pozīciju par iespējamiem KNAB reorganizācijas jautājumiem, notika tikšanās ar Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputātiem.

KNAB diskusija ar NVO pārstāvjiem

2014-09-17

Šodien, 17. septembrī notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Sabiedriskās konsultatīvās padomes (SKP) sēde, kurā tika apspriesti jautājumi saistīti ar jauna SKP nolikuma izstrādi, jo iepriekšējais SKP nolikums ir zaudējis spēku.

KNAB priekšnieks piedalās Saeimas apakškomisijas sēdē

2014-09-17

Vakar, 16. septembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks piedalījās Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas sēdē. 

KNAB atzinīgi vērtē ekspertu priekšlikumus pārraudzības pilnveidošanai

2014-09-16

Darbu ir pabeigušas divas ekspertu grupas, kas izstrādāja priekšlikumus Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbības un pārraudzības modelim.

KNAB rīko tikšanos ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem

2014-09-15

Šodien, 15.septembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks J.Streļčenoks aicina uz tikšanos mediju pārstāvjus, lai atbildētu uz jautājumiem par aktualitātēm KNAB darbā.

KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu pret piecām personām par izspiešanu organizētā grupā

2014-09-12

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2014.gada 11.septembrī nosūtījis Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai 2013.gadā uzsāktā kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret piecām personām par izspiešanu organizētā grupā, nelikumīgu brīvības atņemšanu un Valsts policijas valsts amatpersonas nosaukuma un varas patvaļīgu piesavināšanos nolūkā izdarīt noziedzīgu nodarījumu.