Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
01.10.2014

Jaunumi e-pastā

Viegli
Tavam NĒ ir nozīme
Seko KNAB
Skaties KNAB
Spied PATĪK
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem
8000 20 70

KNAB prezentēs jaunākās socioloģiskās aptaujas rezultātus

2014-10-01

Šī gada 2.oktobrī plkst. 10:00 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rīko preses konferenci, kurā prezentēs jaunākās sabiedriskās domas aptaujas „Attieksme pret korupciju Latvijā” rezultātus.

KNAB uzsāks pretkorupcijas sociālo kampaņu „Korupcija – slidens ceļš!”

2014-09-30

Šī gada 3.oktobrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsāks pretkorupcijas sociālo kampaņu, uzrunājot sabiedrību par koruptīvas rīcības negatīvajām sekām.

KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu pret būvinspektoru

2014-09-29

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas rajona prokuratūrai 2013.gada aprīlī uzsāktā kriminālprocesa materiālus ar lūgumu saukt pie kriminālatbildības Salaspils novada būvvaldes būvinspektoru par iespējamu noziedzīgu nodarījumu saistībā ar kukuļa pieprasīšanu.

KNAB lūdz uzsākt kriminālvajāšanu pret valsts amatpersonu par piespiešanu dot nepatiesu liecību

2014-09-26

Šī gada 22.septembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (turpmāk – Birojs) izmeklētājs nosūtījis Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokuroram kriminālprocesa materiālus, lūdzot uzsākt kriminālvajāšanu pret valsts amatpersonu par liecinieka piespiešanu ar uzpirkšanu un vardarbības piedraudējumu dot nepatiesu liecību tiesā, atsakoties no iepriekš sniegtajām liecībām un sniedzot amatpersonas aizstāvju sagatavotās nepatiesās liecības.

KNAB administratīvi soda bijušo Ķekavas novada domes priekšsēdētāju

2014-09-24

KNAB ar IeVP plāno rīkot pretkorupcijas semināru Rīgas Centrālcietumā

2014-09-23

Šī gada 3.oktobrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsāks pretkorupcijas sociālo kampaņu, uzrunājot sabiedrību par koruptīvas rīcības negatīvajām sekām. Tās ietvaros KNAB, turpinot iesākto veiksmīgo sadarbību ar Ieslodzījumu vietu pārvaldi (IeVP), plāno rīkot sociālās kampaņas atklāšanu un semināru valsts amatpersonām „Korupcijas sekas: soda neizbēgamība un brīvības vērtība” ar mērķi veicināt diskusiju par pretkorupcijas pasākumu lomu noziegumu novēršanā.

KNAB piedalījās pārrunās par 12.Saeimas vēlēšanu norisi

2014-09-22

Lai pārrunātu plānotos pasākumus 12.Saeimas vēlēšanās un vienotos par dienestu savstarpējo koordināciju vēlēšanu laikā, šodien tikās Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Arnis Cimdars, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks,  Drošības policijas (DP) priekšnieka vietnieks Ints Ulmanis,  VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs un KNAB Politisko organizāciju finansēšanas kontroles nodaļas vadītāja Inga Jaunskunga.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts vides dienesta amatpersonu

2014-09-18

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Jūrmalas prokuratūrai šī gada martā uzsāktā kriminālprocesa materiālus saistībā ar kukuļošanu.

KNAB izglīto pedagogus un valsts amatpersonas

2014-09-18

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē izglītojošus seminārus vispārizglītojošo skolu pedagogiem par pretkorupcijas jautājumiem ar mērķi, lai jaunajai paaudzei jau skolas solā tiktu sniegta vispusīga informācija par korupciju un tās negatīvajām sekām.