Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
25.11.2015

Seko KNAB
Skaties KNAB
Spied PATĪK
Viegli
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem
mazinam slogu
Nomaksāt!

Jaunumi e-pastā

8000 20 70

KNAB informatīvā diena Rēzeknē

2015-11-09

Šī gada 26.novembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domi  aicina Latgales reģiona iedzīvotājus un uzņēmējus uz informatīvo dienu.

KNAB administratīvi soda Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes direktoru

2015-11-23

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 15.septembrī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes direktoru Tāli Kravali, konstatēja, ka T.Kravalis nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 11.panta pirmajā daļā noteiktos ierobežojumus, jo veica ar valsts amatpersonas amata pienākumiem saistītas darbības interešu konflikta situācijā.

KNAB administratīvi soda Bauskas novada domes deputātu

2015-11-23

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 18.septembrī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Bauskas novada domes (Dome) deputātu Voldemāru Čaču, konstatēja, ka V.Čačs nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 6.panta pirmajā daļā noteiktos amatu savienošanas ierobežojumus un 9.panta pirmajā daļā noteiktos ienākumu gūšanas ierobežojumus.

KNAB administratīvi soda pašvaldības SIA „Ventspils siltums” valdes priekšsēdētāju

2015-11-23

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 15.septembrī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par pašvaldības SIA „Ventspils siltums” valdes priekšsēdētāju Arni Uzari, konstatēja, ka A.Uzaris nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 11.panta pirmajā daļā noteiktos ierobežojumus, jo veica ar valsts amatpersonas amata pienākumiem saistītas darbības, kas ietekmēja A.Uzara radinieka (dēla) personiskās un mantiskās intereses.

KNAB administratīvi soda Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdētāja vietnieci

2015-11-23

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 2.septembrī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdētāja vietnieci Aiju Dulevsku, konstatēja, ka A.Dulevska nav ievērojusi likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 18.panta pirmajā daļā noteiktos ierobežojumus rīkoties ar valsts vai pašvaldības mantu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

KNAB administratīvi soda Kokneses novada domes Ģimenes krīzes centra „Dzeguzīte” direktori

2015-11-23

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 18.augustā, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Kokneses novada domes Ģimenes krīzes centra „Dzeguzīte” direktori Lāsmu Ružu-Riekstiņu, konstatēja, ka L.Ruža-Riekstiņa nav ievērojusi likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 11.panta pirmajā daļā noteiktos ierobežojumus, jo veica ar valsts amatpersonas amata pienākumiem saistītas darbības, kas ietekmēja L.Ružas-Riekstiņas radinieces (māsas) personiskās un mantiskās intereses.

KNAB administratīvi soda Valkas novada domes priekšsēdētāju

2015-11-23

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 7.jūlijā, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Valkas novada domes (Dome) priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli, konstatēja, ka V.A.Krauklis nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 14.panta otrajā un trešajā daļā noteiktos ziedojumu pieņemšanas ierobežojumus.

KNAB administratīvi soda Saldus novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieku

2015-11-23

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 12.augustā, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Saldus novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieku Didzi Konuševski, konstatēja, ka D.Konuševskis nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 10.panta ceturtajā daļā valsts amatpersonai noteiktos komercdarbības ierobežojumus, jo, būdams SIA „Saldus būve” dalībnieks, laika periodā no 2013.gada 31.maija līdz 2015.gada 30.aprīlim  saņēma pasūtījumus Saldus novada pašvaldības vajadzībām un finanšu līdzekļus bez atklāta konkursa.

KNAB priekšnieka runa ANO konferencē

2015-11-16

„Korupcijas novēršana” – 2015. gada apmeklētākais kurss

2015-11-12

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) speciālistu vadītais kurss „Korupcijas novēršana” ir 2015. gada apmeklētākais kurss Valsts administrācijas skolā (VAS).

Vairāk kā 260 tūkstoši skatījumi KNAB videoklipam

2015-10-29

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sociālās kampaņas „Sāc ar sevi- NEPIEĻAUJ!” ietvaros izveidotais videoklips sasniedzis 265 644 skatītāju lielu auditoriju.