Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
01.05.2016

Seko KNAB
Skaties KNAB
Spied PATĪK
Viegli
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem
mazinam slogu
Nomaksāt!

Jaunumi e-pastā

8000 20 70

KNAB atklās sociālo kampaņu “Ar korupciju nav nākotnes”

2016-04-27

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsāks sociālo kampaņu “Ar korupciju nav nākotnes”, izveidojot plakātus, kuros redzams luksofors. Luksofora sarkanā krāsa simbolizē prettiesisko jeb nepareizo izvēli, zaļā krāsa− likumīgo un taisnīgo izvēli, savukārt dzeltenā krāsa −izšķiršanos starp nepareizo un pareizo izvēli.

Valsts amatpersonas guva ieskatu par sodu neizbēgamību KNAB organizētajā seminārā Rīgas Centrālcietumā

2016-04-13

Šodien, 13.aprīlī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sadarbībā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldi (IeVP) organizēja trešo semināru valsts institūciju darbiniekiem „Korupcijas sekas: soda neizbēgamība un brīvības vērtība”. Tā norises vieta − Rīgas Centrālcietums.

KNAB organizē semināru Rīgas Centrālcietumā  par koruptīviem noziegumiem

2016-04-06

Šā gada 13.aprīlī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sadarbībā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldi (IeVP) organizē trešo semināru valsts institūciju darbiniekiem „Korupcijas sekas: soda neizbēgamība un brīvības vērtība”. Tā norises vieta − Rīgas Centrālcietums.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret būvvaldes būvinspektoriem par kukuļņemšanu

2016-04-05

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rēzeknes prokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret  divām valsts amatpersonām – Rēzeknes novada būvvaldes būvinspektoriem par 2000 EUR kukuļņemšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās (Krimināllikuma (KL) 320.panta trešā daļa) un vienam no viņiem arī par dienesta viltojumu (KL 327.panta pirmā daļa).

KNAB uzsācis kriminālprocesu pret Valsts policijas darbinieku par kukuļņemšanu

2016-03-22

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu pret Valsts policijas darbinieku par kukuļa  10 000 EUR apmērā piedāvājuma pieņemšanu.

KNAB izsludina vizuāli grafisko konkursu “Es savai skolai”

2016-03-17

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē vizuāli grafisko konkursu jauniešiem „Es savai skolai”. Tā ietvaros skolēni un studenti aicināti iesniegt zīmējumus, fotogrāfijas, tekstus, gleznojumus, kā arī jebkurā cita veida tehnikā veidotus vizuāli attēlojamus darbus, kuros pausta godīguma, taisnīguma un ētiskas rīcības ideja.

Saeimas komisijas atbalstītais likumprojekts veicinās iestāšanos OECD

2016-03-08

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs  (KNAB) informē, ka izstrādātie grozījumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumā, paredz to, ka KNAB nodarbinātie atrodas valsts dienestā kā tas ir citās valsts iestādēs, kurām piešķirtas izmeklēšanas un operatīvās darbības pilnvaras.

KNAB aicina uz preses brīfingu

2016-03-07

Šī gada 8. martā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē preses brīfingu, kurā informēs par grozījumiem Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumā, kurus plānots izskatīt jau šonedēļ Saeimā trešajā lasījumā.

KNAB aicina būt atbildīgiem un novērst tiesisko nenoteiktību

2016-03-02

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka virzītie grozījumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumā stiprinās KNAB, jo novērsīs tiesisko nenoteiktību jautājumā par KNAB amatpersonu piederību valsts dienestam.