Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
23.05.2015

Seko KNAB
Skaties KNAB
Spied PATĪK
Viegli
Tavam NĒ ir nozīme
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem
mazinam slogu

Jaunumi e-pastā

8000 20 70

KNAB pauž neizpratni par likumprojekta virzību

2015-05-19

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvji šī gada 11. maijā tika uzaicināti uz Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdi, kurā tika skatīts likumprojekts „Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likums” (Likumprojekts). Sēdē deputāti nolēma, lai paātrinātu Likumprojekta virzību, to nodot turpmākam darbam Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijai.

KNAB administratīvi soda Priekules novada domes deputātu

2015-05-19

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 17.martā, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Priekules novada domes deputātu Arni Kvietkausku, konstatēja, ka A.Kvietkausks pārkāpa likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 18.panta pirmajā daļā noteikto ierobežojumu rīkoties ar pašvaldības mantu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

KNAB administratīvi soda Priekules novada domes deputātu

2015-05-19

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 2.aprīlī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Priekules novada domes deputātu Ilgoni Šteinu, konstatēja, ka I.Šteins pārkāpa likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 18.panta pirmajā daļā noteikto ierobežojumu rīkoties ar pašvaldības mantu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

KNAB administratīvi soda Priekules novada domes deputāti

2015-05-19

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 1.aprīlī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Priekules novada domes deputāti Aldu Binfeldi, konstatēja, ka A.Binfelde pārkāpa likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 18.panta pirmajā daļā noteikto ierobežojumu rīkoties ar pašvaldības mantu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

KNAB administratīvi soda Priekules novada domes deputātu

2015-05-19

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 9.aprīlī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Priekules novada domes deputātu Andri Džeriņu, konstatēja, ka A.Džeriņš pārkāpa likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 18.panta pirmajā daļā noteikto ierobežojumu rīkoties ar pašvaldības mantu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

80 valsts un pašvaldību institūcijas atsaukušās KNAB aicinājumam

2015-05-18

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izstrādāto baneri savās mājaslapās ievietojušas 80 valsts un pašvaldību institūcijas.

KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes sēdē atbalstīta KNAB uzraudzības stiprināšana

2015-05-15

Vakar, 14. maijā  notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Sabiedriskās konsultatīvās padomes sēde (SKP), kurā tās dalībnieki tika apspriests likumprojektu „Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likums”, kā arī tika izskaidroti likuma projektā izdarītās izmaiņas, tā atšķirība no esošā likuma paredzētā regulējuma.

KNAB uzsācis kriminālprocesu pret medicīnas darbiniekiem par prettiesiska labuma pieprasīšanu un pieņemšanu

2015-05-12

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu pret VSIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” Diagnostiskās radioloģijas centra stacionāra „Latvijas onkoloģijas centrs” un VSIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” Diagnostiskās radioloģijas centra stacionāra „Gaiļezers” diagnostisko radioloģijas nodaļu darbiniekiem par prettiesiska labuma pieprasīšanu un pieņemšanu.

KNAB izsludina zibakcijas ideju konkursu skolēniem un jauniešiem

2015-04-20

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izsludina korupcijas novēršanas tēmai veltītu zibakcijas jeb flešmoba (angļu: flash mob – acumirklīgais pūlis) ideju konkursu jauniešiem.