Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
31.05.2016

Seko KNAB
Skaties KNAB
Spied PATĪK
Viegli
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem
mazinam slogu
Nomaksāt!

Jaunumi e-pastā

8000 20 70

Rīgas apgabaltiesa pasludina spriedumu J.Strīķes prasībā pret KNAB par disciplinārsoda atcelšanu

2016-05-30

Rīgas apgabaltiesa šodien plkst.9.50 pasludināja spriedumu lietā Jutas Strīķes prasībā pret Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) par piemērotā disciplinārsoda atcelšanu, neizmaksātās algas starpības piedziņu un morālā kaitējuma 25 000 eiro apmērā piedziņu.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret medicīnas darbiniekiem par prettiesiska labuma pieprasīšanu un pieņemšanu

2016-05-25

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūrai 2015. gadā uzsāktās krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret VSIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” Diagnostiskās radioloģijas centra stacionāra „Latvijas onkoloģijas centrs” un VSIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” Diagnostiskās radioloģijas centra stacionāra „Gaiļezers” diagnostisko radioloģijas nodaļu darbiniekiem par prettiesiska labuma pieprasīšanu un pieņemšanu.

Uzbekistānas delegācijas vizīte

2016-05-24

Šodien, 24. maijā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) apmeklēja Uzbekistānas tiesībsargājošo institūciju pārstāvji. Latvijā viņi ieradušies programmas „Atklātība un laba pārvaldība: Latvijas pieredze Uzbekistānai” ietvaros.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret būvinspektoru par kukuļņemšanu

2016-05-24

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai 2014. gadā uzsāktās krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret  valsts amatpersonu – Jūrmalas pilsētas domes Pilsētplānošanas nodaļas būvinspektoru par Krimināllikuma 320.panta trešajā daļā paredzēto noziedzīgu nodarījumu, t.i., par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu.

Tikšanās ar ASV pārstāvjiem

2016-05-23

KNAB pirmo reizi piedalījās Muzeju naktī

2016-05-23

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šogad  pirmo reizi iesaistījās “Muzeju naktī”. Sadarbībā ar Latvijas Kara muzeju tajā tika iekārtots foto stūrītis, kurā ikviens interesents varēja nofotografēties ar sejas masku gluži kā KNAB aģents.

KNAB sociālajā kampaņā jau iesaistījušās pirmās iestādes

2016-05-18

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) organizētajā sociālajā kampaņā „Ar korupciju nav nākotnes!” iesaistījušās jau vairākas valsts pārvaldes institūcijas.

KNAB informatīvā diena Liepājā

2016-05-12

Šī gada 20.maijā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi  aicina Kurzemes reģiona iedzīvotājus un uzņēmējus uz informatīvo dienu.

Vairāk kā 30 amatpersonas piedalījās KNAB organizētajā seminārā Rīgas Centrālcietumā

2016-05-11

Šodien , 11.maijā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sadarbībā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldi (IeVP) organizēja ceturto semināru valsts institūciju darbiniekiem „Korupcijas sekas: soda neizbēgamība un brīvības vērtība”. Tā norises vieta − Rīgas Centrālcietums.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret amatpersonu un uzņēmēju

2016-05-11

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai 2015.gadā uzsāktās krimināllietas materiālus par amatpersonas un kāda uzņēmēja iespējamiem izdarītajiem noziedzīgiem nodarījumiem.

KNAB organizē šogad jau otro semināru valsts amatpersonām Rīgas Centrālcietumā 

2016-05-09

Šā gada 11.maijā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sadarbībā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldi (IeVP) organizē ceturto semināru valsts institūciju darbiniekiem „Korupcijas sekas: soda neizbēgamība un brīvības vērtība”. Tā norises vieta − Rīgas Centrālcietums.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret četrām personām par kukuļošanu un dokumentu viltošanu

2016-05-09

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas rajona prokuratūrai 2014. gadā uzsāktās krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret četrām personām par kukuļošanu un dokumentu viltošanu.

KNAB informē par partiju finansēšanas noteikumu ievērošanu 2014.gadā

2016-05-06

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pabeidzis politisko partiju un to apvienību 2014.gada pārskatu, saņemto biedru, iestāšanās naudu un dāvinājumu (ziedojumu) likumības un patiesuma pārbaudes un saskaņā ar likumā noteikto kārtību sniedz pārskatu par atklātajiem partiju finansēšanas pārkāpumiem.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām par dienesta viltojumu

2016-05-05

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Ģenerālprokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret  divām personām par dienesta viltojumu.

KNAB uzsācis sociālo kampaņu “Ar korupciju nav nākotnes”

2016-05-02

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis sociālo kampaņu “Ar korupciju nav nākotnes”, izveidojot plakātus, kuros redzams luksofors.