Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
28.03.2015

Seko KNAB
Skaties KNAB
Spied PATĪK
Viegli
Tavam NĒ ir nozīme
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem

Jaunumi e-pastā

8000 20 70

KNAB informē

2015-03-26

Saistībā ar 2015.gada 26.martā Latvijas radio 1 KNAB darbinieku pausto, KNAB informē par sekojošo.

Valsts un pašvaldību institūcijas atsaukušās KNAB aicinājumam

2015-03-26

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izstrādāto baneri savās mājaslapās ievietojušas virkne valsts un pašvaldību institūciju.

KNAB aicina visas valsts un pašvaldību institūcijas iesaistīties ziņošanas par korupciju veicināšanā

2015-03-19

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izsūtījis aicinājumu ministrijām, valsts iestādēm, pašvaldībām un to iestādēm, kā arī publiskas personas kapitālsabiedrībām savās mājaslapās izvietot informāciju par iespējām operatīvi ziņot par korupciju un sazināties ar KNAB.

KNAB uzsācis kriminālprocesu saistībā par iespējamu Valsts darba inspekcijas amatpersonas kukuļošanu

2015-03-17

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 10.februārī uzsācis kriminālprocesu pret privātpersonu par iespējamu kukuļa došanu Rīgas reģiona Valsts darba inspekcijas amatpersonai par lēmuma pieņemšanu uzņēmuma interesēs. 

KNAB administratīvi soda „Krāslavas namu” valdes priekšsēdētāju

2015-03-13

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 3.februārī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Krāslavas novada domes kapitālsabiedrības SIA „Krāslavas nami” valdes priekšsēdētāju Valēriju Maslovu, konstatēja, ka V.Maslovs ir pārkāpis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 18.panta pirmajā daļā noteiktos ierobežojumus rīkoties ar pašvaldības mantu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Notikusi pirmā KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes jaunā sasaukuma sēde

2015-03-04

Šodien, 4. martā  notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Sabiedriskās konsultatīvās padomes sēde (SKP), kurā tika apstiprināts jaunais SKP sastāvs, kā arī ievēlēts SKP priekšsēdētājs un vietnieks.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām Valsts policijas amatpersonām

2015-03-03

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai  krimināllietas materiālus par divu Valsts policijas amatpersonu iespējamiem izdarītajiem noziedzīgiem nodarījumiem.

KNAB vēršas pie Saeimas deputātiem, aicinot uzņemties atbildību par likumprojekta par grozījumiem KNAB likumā tālāku virzību

2015-02-26

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdz Saeimas deputātus izmantot Latvijas Republikas Satversmē 65.pantā un Saeimas kārtības ruļļa 79.pantā noteiktās tiesības un pieciem deputātiem iesniegt likumprojektu "Grozījumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumā" Saeimai.

KNAB aicina uz preses brīfingu

2015-02-26

Šodien, 26. februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē preses brīfingu – „Valdošās partijas politiskā ietekme uz KNAB”.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

2015-02-24

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Ģenerālprokuratūrai kriminālprocesa materiālus par tiesneses, ārstes–kardioloģes  un kādas civilpersonas iespējamajiem noziedzīgajiem nodarījumiem.

KNAB administratīvi soda Valsts policijas amatpersonu

2015-02-23

KNAB administratīvi soda Ķekavas novada pašvaldības SIA „Baložu komunālā saimniecība” valdes locekli

2015-02-20