Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
02.09.2014

Jaunumi e-pastā

Viegli
Tavam NĒ ir nozīme
Seko KNAB
Skaties KNAB
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem
8000 20 70

KNAB atgādina valsts amatpersonām par administratīvā resursa izmantošanas aizliegumu

2014-08-27

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vērš uzmanību, ka visām valsts amatpersonām, īpaši tām, kas vienlaikus ir arī Saeimas deputātu kandidāti, ir jāievēro administratīvo resursu izmantošanas ierobežojumus

KNAB septembrī un oktobrī izglītos pedagogus un izglītības iestāžu vadītājus

2014-08-26

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē izglītojošus seminārus vispārizglītojošo skolu pedagogiem par pretkorupcijas jautājumiem ar mērķi, lai jaunajai paaudzei jau skolas solā tiktu sniegta vispusīga informācija par korupciju un tās negatīvajām sekām.

KNAB aicina ikvienu iedzīvotāju kļūt par priekšvēlēšanu aģitācijas monitoringa līdzdalībnieku

2014-08-25

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina ikvienu iedzīvotāju kļūt par tiesiskas valsts veidotāju un kļūt par brīvprātīgo priekšvēlēšanu aģitācijas monitoringa līdzdalībnieku.

KNAB atgādinājums partijām

2014-08-22

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina, ka atbilstoši Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktajam, līgumus par priekšvēlēšanu aģitācijas  materiālu izvietošanu aģitācijas veicējam (politiskajai partijai, to apvienībai vai nesaistītajai personai) jāslēdz tieši un nepastarpināti tikai ar reklāmas pakalpojumu sniedzēju - elektronisko plašsaziņas līdzekli, preses izdevumu vai internetu, neizmantojot starpniecības pakalpojumus.

KNAB izglīto politisko partiju jaunatnes nodaļu jauniešus

2014-08-21

Šonedēļ sākas Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvju tikšanās ar politisko partiju jaunatnes nodaļu biedriem, lai izglītotu jauniešus par pretkorupcijas jautājumiem. 

KNAB atgādina par priekšvēlēšanu aģitācijas ierobežojumiem

2014-08-20

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina, ka no 7.jūnija līdz 4.oktobrim ir priekšvēlēšanu aģitācijas periods, kad spēkā ir virkne ierobežojumu un aizliegumu saistībā ar priekšvēlēšanu kampaņu veidošanu un organizēšanu.

KNAB rosina saukt pie kriminālatbildības bijušo Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrības amatpersonu

2014-08-18

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona prokuratūrai 2014.gada jūlijā kriminālprocesa materiālus ar lūgumu saukt pie kriminālatbildības Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrības amatpersonu par iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem. 

KNAB administratīvi soda Zemgales plānošanas reģiona izpilddirektoru

2014-08-14

KNAB administratīvi soda Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes locekli

2014-08-14

KNAB administratīvi soda Valsts policijas amatpersonu

2014-08-13

KNAB administratīvi soda Līvānu novada domes izpilddirektoru

2014-08-13

KNAB publicē OECD Pretkorupcijas rokasgrāmatu uzņēmējiem

2014-08-08

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir sagatavojis „Pretkorupcijas rokasgrāmata uzņēmējiem: ētiskas un tiesiskas darbības nodrošināšana” latvisko versiju.

KNAB informē par priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas nosacījumiem

2014-07-24

Saistībā ar 2014.gada 4.oktobrī plānotajām Saeimas vēlēšanām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka laika posms no 7. jūnija līdz vēlēšanu dienai saskaņā ar likumu ir priekšvēlēšanu aģitācijas periods, kura laikā aģitācijas veikšana un aģitācijas materiālu izvietošana televīzijā un radio, preses izdevumos, internetā un publiskās vietās notiek atbilstoši Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktajai kārtībai.