Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/
04.09.2015

Seko KNAB
Skaties KNAB
Spied PATĪK
Viegli
Tavam NĒ ir nozīme
OECD vadlīnijas  multinacionālajiem uzņēmumiem
mazinam slogu

Jaunumi e-pastā

8000 20 70

KNAB uzsācis sociālo kampaņu „Sāc ar sevi- NEPIEĻAUJ!”

2015-09-02

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis sociālo kampaņu „Sāc ar sevi- NEPIEĻAUJ!”, kuras ietvaros izveidots videoklips, kas aicina būt krietniem un nepieļaut korupciju savā ikdienas dzīvē.

KNAB veic politisko partiju 2014.gada finanšu pārskatu pārbaudes

2015-08-19

No 70 Latvijas politiskajām organizācijām, kuras turpina aktīvu darbību,  Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) likumā noteiktajā kārtībā gada pārskatus par 2014.gadu nav iesniegušas 7 politiskās partijas.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trīs personām par krāpšanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu

2015-08-18

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētai prokuratūrai  2015.gada jūnijā uzsāktā kriminālprocesa materiālus pret divām personām par krāpšanu un vienu personu par krāpšanas atbalstīšanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

KNAB ir pieejams arī sociālajos tīklos "Draugiem.lv", "Facebook" un "odnoklassniki.ru"

2015-08-14

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), atsaucoties mūsdienu saziņas veidu iespējām, ir izveidojis profilus Latvijas zināmāko sociālo tīmekļu vietnēs.

KNAB uzsācis kriminālprocesu par finansējuma prettiesisku izmantošanu

2015-08-13

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu pret Saldus novada bāriņtiesas amatpersonām par piešķirtā finansējuma prettiesisku izmantošanu.

KNAB administratīvi soda Valkas novada domes deputātu

2015-08-13

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 2.jūlijā, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Valkas novada domes (Dome) deputātu Mārtiņu Kreili, konstatēja, ka M.Kreilis nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 14.panta otrajā un trešajā daļā noteiktos ziedojumu pieņemšanas ierobežojumus.

KNAB administratīvi soda Valkas novada domes deputāti

2015-08-13

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 30.jūnijā, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Valkas novada domes (Dome) deputāti Vitu Bērziņu, konstatēja, ka V.Bērziņa nav ievērojusi likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 14.panta otrajā un trešajā daļā noteiktos ziedojumu pieņemšanas ierobežojumus.

KNAB uzsācis kriminālprocesu pret VAS „Latvijas Dzelzceļš” valdes priekšsēdētāju

2015-08-10

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu pret VAS „Latvijas Dzelzceļš” (LDz) valdes priekšsēdētāju par kukuļa lielā apmērā piedāvājuma pieņemšanu (Krimināllikuma 320. pants 3.daļa).

KNAB administratīvi soda Valkas novada domes deputātu

2015-08-12

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 2.jūlijā, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Valkas novada domes (Dome) deputātu Andi Sulu, konstatēja, ka A.Sula nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 14.panta otrajā un trešajā daļā noteiktos ziedojumu pieņemšanas ierobežojumus.

Sociālās kampaņas „Sāc ar sevi - NEPIEĻAUJ!” videoklips

2015-08-04

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sociālās kampaņas „Sāc ar sevi - NEPIEĻAUJ!” ietvaros izveidots videoklips, kas aicina būt krietniem un nepieļaut korupciju savā ikdienas dzīvē.