Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Paziņojums par adreses maiņu

19. Aprīlis, 2018.

Informējam, ka, sākot ar 2018.gada 2.maiju, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja juridiskā un faktiskā adrese būs: Citadeles iela 1, Rīga, LV-1010. Vienlaikus vēršam uzmanību, ka pārējie rekvizīti, tai skaitā tālruņa numuri, paliek nemainīgi.

 

Atgādinām, ka tikai līdz 9.maijam var iesniegt aģitācijas izcenojumus

9. Aprīlis, 2018.

Saskaņā ar Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktajām prasībām elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, preses izdevumiem, reklāmas pakalpojumu sniedzējiem internetā vai publiskās vietās ir pienākums noteikt priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumus un nosūtīt tos publiskošanai līdz 2018.gada 9.maijam.

KNAB atgādina − partiju gada pārskatu iesniegšanas termiņš − 3.aprīlis

23. Marts, 2018.

Politiskajām partijām un to apvienībām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) publicēšanai internetā ir jāiesniedz gada pārskati par 2017.gadu līdz š.g. 3.aprīlim.

KNAB pārstāvji tiekas ar Tadžikistānas tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem

22. Marts, 2018.

Šodien, 22. martā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvji tikās ar Tadžikistānas tiesībsargājošo iestāžu delegāciju.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret SIA “Rēzeknes namsaimnieks” juristu

13. Marts, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Rēzeknes prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret SIA “Rēzeknes namsaimnieks” juristu par prettiesiska labuma pieņemšanu un prettiesiska labuma pieprasīšanu un pieņemšanu.

KNAB priekšnieks tiekas ar ASV Finanšu ministrijas sekretāra vietnieku pretterorisma jautājumos M. Bilingsliju

9. Marts, 2018.

Šodien, 9.martā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume tikās ar augsta līmeņa ASV amatpersonām – ASV Finanšu ministrijas sekretāra vietnieku pretterorisma jautājumos Maršalu Bilingsliju un ASV vēstnieci Latvijā Nensiju Baikofu Petitu.

KNAB 15.jubilejas gadā paveiktais

6. Marts, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) 2017.gadā apritēja 15 gadi kopš dibināšanas. Zīmīgajai gadadienai par godu pirmo reizi Latvijā tika rīkota starptautiska konference par cīņu pret korupciju “Ceļā uz atklātību, atbildību un labāku pārvaldību: trauksmes celšanas veicināšana, cīņa pret korupciju, nākotnes perspektīvas”. Eksperti un paneļdiskusiju dalībnieki pārstāvēja valsts, pašvaldību, nevalstisko un privāto sektoru.

Korupcijas uztveres indekss 2017: Latvijai kāpums par četrām vietām

22. Februāris, 2018.

Starptautiskā pretkorupcijas organizācija Transparency International ir paziņojusi pasaules valstu korupcijas uztveres indeksa (KUI) datus – 180 pasaules valstu vidū Latvija ierindojas 40.vietā ar 58 punktiem no 100, tādējādi iegūstot līdz šim labāko rezultātu. Starp Eiropas Savienības valstīm Latvija ieņem 17. vietu.

KNAB uzsācis kriminālprocesu pret Latvijas Bankas amatpersonu

19. Februāris, 2018.

Šodien, 19. februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) organizētajā preses konferencē KNAB priekšnieks Jēkabs Straume informēja, ka šī gada 15. februārī KNAB ir uzsācis kriminālprocesu par Latvijas Bankas amatpersonas, kas ieņem atbildīgu stāvokli, iespējamām pretlikumīgām darbībām, par kurām paredzēta kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 320.panta 4.daļas par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu lielā apmērā. Iespējamais kukuļa apmērs ir ne mazāks kā 100 000 EUR.

KNAB priekšniekam šodien trīs “ēnas”

14. Februāris, 2018.

Šogad karjeras izglītības pasākuma "Ēnu diena" ietvaros Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās trīs „ēnas”, kas, sekojot KNAB priekšnieka Jēkaba Straumes ikdienas darbiem, guva plašāku ieskatu par KNAB darbu.

Atkrāpies Nacinālais kontaktpunkts ES fondi KP semināri