Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Rīgas apgabaltiesa atstāj spēkā KNAB lēmumu SIA "Izdevniecība "Dienas Bizness" par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas izvietošanu

Šodien

Š.g. 31.martā stājās spēkā Rīgas apgabaltiesas spriedums administratīvā pārkāpuma lietā par SIA "Izdevniecība "Dienas Bizness"" slēpto priekšvēlēšanu aģitāciju un par priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas kārtības neievērošanu pirms 13.Saeimas vēlēšanām.

KNAB atgādina par partiju gada pārskatu iesniegšanas termiņu – 31.martu

30. Marts, 2020.

Atgādinām, ka līdz š.g. 31.martam politiskajām partijām un to apvienībām, izmantojot Elektronisko datu ievades sistēmu, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) publicēšanai internetā ir jāiesniedz gada pārskati par 2019.gadu.

Aktuālā informācija politiskajām partijām

13. Marts, 2020.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka uzsākta Elektronisko datu ievades sistēmas (EDIS) ieviešana politiskajām partijām.

KNAB pabeidzis politisko partiju Eiropas Parlamenta vēlēšanu deklarāciju pārbaudes

13. Marts, 2020.

Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā noteikto, visām 16 politiskajām partijām un to apvienībām, kas piedalījās Eiropas Parlamenta vēlēšanās, līdz 2019.gada 25.jūnijam bija jāiesniedz Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarācijas, norādot visus priekšvēlēšanu ieņēmumus un izdevumus, t.i. par laika posmu no 2019.gada 25.janvāra līdz vēlēšanu dienai.

KNAB aicina iedzīvotājus izmantot elektronisku vai telefonisku saziņu

12. Marts, 2020.

Sakarā ar koronavīrusa COVID-19 izplatību Latvijā, KNAB aicina iedzīvotājus iespēju robežās izvairīties no iestādes klātienes apmeklējuma, bet izmantot elektronisku vai telefonisku saziņu.

Notikusi ikgadējā starptautiskā pretkorupcijas iestāžu konference

10. Marts, 2020.

No š.g. 6. līdz 8.martam Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadība piedalījās ikgadējā starptautiskajā pretkorupcijas iestāžu konferencē “Korupcijas novēršana Baltijas reģionā”.

Notikusi KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes 66.sēde

28. Februāris, 2020.

Š.g. 25.februārī notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Sabiedriskās konsultatīvās padomes (SKP) 66.sēde.

KNAB atgādinājums reklāmas pakalpojumu sniedzējiem

28. Februāris, 2020.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina, ka 28.februāris ir pēdējā diena, kad reklāmas pakalpojumu sniedzēji var iesniegt priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumus saistībā ar plānotajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām. 

Latvijā sākas priekšvēlēšanu aģitācijas periods pirms Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām

25. Februāris, 2020.

Šodien, 25.februārī, Latvijā sākas 60 dienu ilgais priekšvēlēšanu aģitācijas periods pirms Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām.

Publicēts ziņojums par KNAB darbības rezultātiem 2019.gadā

5. Februāris, 2020.

Šodien, 5.februārī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) publicējis ziņojumu “Par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbību 2019.gadā”. Pārskata periodā KNAB darbs ir bijis dinamisks, vērsts gan uz korupcijas apkarošanu, gan novēršanu, līdztekus veicot pasākumus iestādes kapacitātes stiprināšanai.

Atkrāpies KP semināri Aplikācija Nacinālais kontaktpunkts ES fondi