Paziņojums par aģitācijas materiālu izvietošanu pirms 11. septembrī gaidāmajām vēlēšanām Varakļānu un Rēzeknes novadā

Reklāmdevēji, kas līdz 2021. gada 7. janvārim iesniedza izcenojumus aģitācijas materiālu izvietošanai pirms 5. jūnija pašvaldību vēlēšanām, ir tiesīgi izvietot priekšvēlēšanu aģitācijas materiālus arī pirms 11. septembrī gaidāmajām vēlēšanām Varakļānu un Rēzeknes novadā.

Saskaņā ar Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteikto kārtību preses izdevumu un reklāmas pakalpojumu sniedzējiem internetā vai publiskās vietās ir pienākums visam priekšvēlēšanu aģitācijas periodam noteikt un nosūtīt Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam publiskošanai iestādes tīmekļa vietnē priekšvēlēšanu aģitācijas materiāla izvietošanas izcenojumus. Reklāmas izcenojumi elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos atbilstoši kompetencei jānosūta Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei.

Ja reklāmas izvietotāji šos izcenojumus nav nosūtījuši publiskošanai noteiktā termiņā, tiem priekšvēlēšanu aģitācijas periodā aizliegts par samaksu izvietot priekšvēlēšanu aģitācijas materiālus. Tāpat aizliegts izvietot priekšvēlēšanu aģitācijas materiālus par augstāku vai zemāku cenu, nekā tas norādīts publiskotajos izcenojumos.

Priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumi 2021. gada 11. septembrī gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām vēlēšanām Varakļānu un Rēzeknes novadā

Priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumi 2021. gada 5. jūnija pašvaldību vēlēšanām