Informatīvie materiāli par Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Prezentācija Valsts policijas darbiniekiem par priekšvēlēšanu aģitācijas jautājumiem. Prezentācija sagatavota Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja 2024. gada 30. aprīļa vebināram.


Prezentācija deputātu kandidātiem par priekšvēlēšanu aģitācijas jautājumiem. Prezentācija sagatavota Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja 2024. gada 22. februāra vebināram.


Prezentācija valsts un pašvaldību institūciju pārstāvjiem u.c. par aizliegumu aģitācijā izmantot institūciju administratīvos resursus. Prezentācija sagatavota Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja 2024. gada 26. janvāra vebināram.


Prezentācija politiskajām partijām par priekšvēlēšanu aģitācijas ierobežojumiem pirms 2024. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Prezentācija sagatavota Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja 2024. gada 19. janvāra vebināram politisko organizāciju pārstāvjiem.


Prezentācija reklāmas pakalpojumu sniedzējiem par priekšvēlēšanu aģitācijas ierobežojumiem un aģitācijas materiālu izvietošanas nosacījumiem pirms 2024. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Prezentācija sagatavota Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja 2023. gada 15. decembra vebināram politisko organizāciju pārstāvjiem.


Citi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja sagatavotie informatīvie materiāli

Citu institūciju sagatavotie informatīvie materiāli