Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aģitācijas limiti

Informatīvais paziņojums par priekšvēlēšanu izdevumu apmēru, kādu drīkst izlietot 2020.gada Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām

25. Februāris, 2020.

Pamatojoties uz Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 8. 4 panta otrajā daļā noteikto, ir sagatavota informācija, kurā norādīts summas apmērs, kādu drīkst izlietot 2020.gada Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu priekšvēlēšanu izdevumiem par reklāmas izvietošanu un labdarībai.

Informatīvais paziņojums

Informatīvais paziņojums par priekšvēlēšanu izdevumu apmēru, kādu drīkst izlietot 2019.gada 25.maija Eiropas Parlamenta vēlēšanām

22. Janvāris, 2019.

Pamatojoties uz Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 8. 4 panta trešajā un septītajā daļā noteikto, ir sagatavota informācija, kurā norādīti summu apmēri, kādus drīkst izlietot 2019.gada 25.maija Eiropas Parlamenta vēlēšanu priekšvēlēšanu izdevumiem.

Informatīvais paziņojums

Informatīvais paziņojums par priekšvēlēšanu izdevumu apmēru, kādu drīkst izlietot 2018.gada 6.oktobra vēlēšanām

9. Novembris, 2017.

Pamatojoties uz Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 8.4 panta pirmajā daļā noteikto, ir sagatavota informācija, kurā norādītas summu apmēri, kādus drīkst izlietot 2018.gada Saeimas vēlēšanu priekšvēlēšanu izdevumiem.

Informatīvais paziņojums par priekšvēlēšanu izdevumu apmēru, kādu drīkst izlietot 2017.gada 3.jūnija vēlēšanām

3. Marts, 2016.

Pamatojoties uz Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 8.4 panta otrajā daļā noteikto, ir sagatavota informācija, kurā norādītas summu apmēri, kādus drīkst izlietot 2017.gada pašvaldību vēlēšanu priekšvēlēšanu izdevumiem.

Informatīvais paziņojums

Informatīvais paziņojums par priekšvēlēšanu izdevumu apmēru, kādu drīkst izlietot priekšvēlēšanu izdevumiem pirms 2014.gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām

8. Janvāris, 2014.

Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 8.4 panta septītajā daļā noteikto, KNAB savā mājaslapā internetā publicē informāciju par likumā noteiktajiem ierobežojumiem attiecībā uz politisko partiju priekšvēlēšanu izdevumiem par reklāmas izvietošanu un labdarības pasākumu finansēšanu, sponsorēšanu priekšvēlēšanu periodā pirms 2014.gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām (no 25. janvāra līdz 24. maijam).

Informatīvais paziņojums par priekšvēlēšanu izdevumu apmēru, kādu drīkst izlietot priekšvēlēšanu izdevumiem pirms 2014.gada Saeimas vēlēšanām

8. Janvāris, 2014.

Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 8.4 panta septītajā daļā noteikto, KNAB savā mājaslapā internetā publicē informāciju par likumā noteiktajiem ierobežojumiem attiecībā uz politisko partiju priekšvēlēšanu izdevumiem par reklāmas izvietošanu un labdarības pasākumu finansēšanu, sponsorēšanu priekšvēlēšanu periodā pirms 2014.gada Saeimas vēlēšanām (no 7. jūnija līdz 4. oktobrim):

Informatīvais paziņojums par priekšvēlēšanu izdevumu apmēru, kādu drīkst izlietot 2013.gada 1.jūnija vēlēšanās

28. Decembris, 2012.

Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 8.4 panta septītajā daļā noteikto, KNAB savā mājaslapā internetā publicē informāciju par likumā noteiktajiem ierobežojumiem attiecībā uz politisko partiju priekšvēlēšanu izdevumiem par reklāmas izvietošanu un labdarības pasākumu finansēšanu, sponsorēšanu 2013.gada priekšvēlēšanu aģitācijas periodā (laika posmā no 2.februāra līdz 1.jūnijam):

Informatīvais paziņojums par priekšvēlēšanu izdevumu apmēru, kādu drīkst izlietot 2012.gadā

2. Janvāris, 2012.

Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 8.4 panta septītajā daļā noteikto, KNAB savā mājaslapā internetā publicē informāciju par šā panta pirmajā, otrajā un trešajā daļā minētās summas apmēru, kādu drīkst izlietot priekšvēlēšanu izdevumiem 2012.gadā.

Informatīvais paziņojums par priekšvēlēšanu izdevumu apmēru, kādu drīkst izlietot 2011.gadā

3. Janvāris, 2011.

Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 8.4 panta septītajā daļā noteikto, KNAB savā mājaslapā internetā publicē informāciju par šā panta pirmajā, otrajā un trešajā daļā minētās summas apmēru, kādu drīkst izlietot priekšvēlēšanu izdevumiem 2011.gadā.

Informatīvais paziņojums par priekšvēlēšanu izdevumu apmēru, kādu drīkst izlietot 2010.gada 18.decembra vēlēšanām

3. Novembris, 2010.

Saskaņā ar likumā noteikto pienākumu KNAB savā mājaslapā internetā publicējis summas apmēru, kādu pašvaldības domes vēlēšanām drīkst izlietot priekšvēlēšanu izdevumiem, kuriem noteikti ierobežojumi: