Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Pētījumi

2021

2017

  • Pētījums par korupcijas novēršanu atsevišķos sektoros: izglītība, ieguves rūpniecība, policija

         CORRUPTION PREVENTION AT SECTOR LEVEL IN EASTERN EUROPE AND CENTRAL ASIA Cases of Education, Extractives and Police (angļu valodā)

2016

  • Godprātīga biznesa pieeja Austrumeiropā un Centrālāzijā

    Business Integrity in Eastern Europe and Central Asia (angļu valodā)

  • "Attieksme pret korupciju Latvijā", Latvijas iedzīvotāju aptauja

Sabiedriskās domas aptauja „Attieksme pret korupciju Latvijā” 2016.gada oktobris

2015

2014

2013

2012

2011

Pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pasūtījuma ir veikta Latvijas iedzīvotāju socioloģiskā aptauja par korupcijas izplatību veselības aprūpes jomā Latvijā. Aptaujas rezultāti atspoguļo Latvijas iedzīvotāju personisko pieredzi, pēdējos divos gados ārstējoties poliklīnikā vai slimnīcā, un nepieciešamību izmantot personiskos sakarus, pasniegt dāvanas vai veikt kādus neoficiālus maksājumus.

 

2010

  • " Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja monitorings", Sabiedrības par atklātību - DELNA pētījums projekta "KNAB neatkarības projekts - korupcijas prevencijas stiprināšana un korupcijas izmaksu mazināšana ar KNAB monitoringa un neatkarības stiprināšanas palīdzību"ietvaros

2009

 

2007

Pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pasūtījuma ir veikta visaptveroša iedzīvotāju socioloģiskā aptauja par korupcijas izplatību Latvijā. Pirmo reizi par kukuļošanas pieredzi tika aptaujāti tik daudz respondentu visā valstī - 2 010 iedzīvotāju. Ir uzdoti jautājumi gan par iedzīvotāju pieredzi saskarsmē ar institūcijām, lai noskaidrotu, vai kārtojot lietas iestādēs bija nepieciešami kādi neoficiāli maksājumi vai darījumi, gan par iedzīvotāju uzskatiem par dažādu institūciju godīgumu, korupcijas izplatības cēloņiem un faktoriem, kas varētu apturēt tās izplatību.

 

 

2006

  • "Valsts amatpersonu zināšanas un izpratne par korupcijas novēršanas un apkarošanas jautājumiem", valsts amatpersonu aptauja (Socioloģisko pētījumu institūts, 2006.gada aprīlis - maijs)

Pirmo reizi aptauja veikta valsts amatpersonu vidū par korupcijas novēršanu un apkarošanu. Tā atspoguļo valsts amatpersonu viedokļus par par korupcijas izplatību Latvijā, korupcijas novēršanas politiku, informētību par iestāžu iekšējiem pretkorupcijas pasākumiem, kā arī personīgo saskarsmi ar dažādām korupcijas izpausmēm.

 

2005

Pēc KNAB iniciatīvas veiktā socioloģiskā aptauja ir veikta šā gada janvārī un tās rezultāti atspoguļo Latvijas iedzīvotāju pieredzi saskarsmē ar korupcijas problēmām un veidiem dažādās valsts un pašvaldību pārraudzītajās jomās, piemēram, veselības aprūpē, policijā.

 

2002

  • " Kā likvidēt sūci sistēmā: veselības aprūpes sektors Latvijā"

 

2001

  • " Iedzīvotāju attieksme pret korupciju", Latvijas iedzīvotāju aptauja

 

2000