Ielūgums uz hakatonu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sadarbībā ar Valsts administrācijas skolu un “Sabiedrību par atklātību – Delna” aicina datu analītiķus, studentus, programmētājus un citus interesentus 15. un 16. oktobrī piedalīties “Korupcijas risku identificēšanas ideju hakatonā”. Pasākuma mērķis ir ģenerēt idejas un radīt tehnoloģiskus vai analītiskus produktus, kas varētu palīdzēt identificēt korupcijas riskus publiskajā pārvaldē.

Hakatonā īpaši aicināti piedalīties datu analītiķi, datu zinātnieki, programmētāji, žurnālisti, sabiedriskie aktīvisti, studenti, kā arī citi interesenti. Pasākumā paredzēts izmantot Iepirkumu uzraudzības biroja, Uzņēmumu reģistra, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras atvērtos un speciāli pasākumam sagatavotos datus, kā arī KNAB un Valsts ieņēmumu dienesta publiskās datu bāzes.

KNAB aicina interesentus līdz 10. oktobrim pieteikties dalībai pretkorupcijas datu hakatonā, aizpildot elektronisko reģistrācijas anketu https://ej.uz/pretkorupcijas-hakatons. Dalība pasākumā ir bezmaksas, un labāko ideju un tehnoloģisko vai analītisko produktu autori tiks apbalvoti.

Hakatons notiks klātienē, un pasākuma dalībniekiem būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai tā pārslimošanu.

Pasākumu līdzorganizē Valsts administrācijas skola no projekta “Valsts pārvaldes cilvēkresursu profesionālā pilnveide korupcijas novēršanas un ēnu ekonomikas mazināšanas jomā” līdzekļiem.

Informācija par nosacījumu dalībniekiem uzrādīt tikai derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai tā pārslimošanu, aktualizēta 2021. gada 7. oktobrī.