Attēls ar tekstu par vebināra iespēju

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina politisko partiju un to apvienību pārstāvjus piedalīties vebinārā par priekšvēlēšanu aģitācijas perioda ierobežojumiem. Vebinārs notiks tiešsaistē piektdien, 13. maijā, no plkst. 10.00 līdz 11.30.

Vebinārā KNAB Politisko organizāciju pārkāpumu izmeklēšanas nodaļas pārstāvji izglītos par aģitācijas ierobežojumiem priekšvēlēšanu aģitācijas periodā, vēlēšanu dienā un dienu pirms vēlēšanām, aizliegumu veikt slēpto aģitāciju, vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarācijas sagatavošanu, kā arī citiem aktuālajiem jautājumiem. Vebināra dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošus jautājumus.

Dalība tiešsaistes vebinārā ir bezmaksas. Lai pieteiktos dalībai, KNAB aicina līdz 12. maijam reģistrēties tiešsaistes anketā, kas pieejama iestādes tīmekļvietnē www.knab.gov.lv. Saite uz Microsoft Teams virtuālo pasākuma telpu tiks nosūtīta pirms pasākuma.

Priekšvēlēšanu aģitācijas periods pirms 14. Saeimas vēlēšanām sāksies 4. jūnijā un ilgs līdz vēlēšanu dienai – 1. oktobrim.