Sarkanā taisnstūrī ar baltiem burtiem "vebinārs", zem tā - uz balta fona ar melniem burtiem "Politiskajām partijām par priekšvēlēšanu aģitācijas perioda ierobežojumiem", zem tā ar pelēkiem burtiem - "2024. gada 19. janvārī no plkst. 11.00 līdz 12.30.". Pa labi augšā dzeltens krāsu laukums ar KNAB logo, zemē - Eiropas Savienības karogs uz zila fona.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina politisko partiju un to apvienību pārstāvjus piedalīties vebinārā par priekšvēlēšanu aģitācijas perioda ierobežojumiem pirms gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Vebinārs notiks tiešsaistē piektdien, 19. janvārī, no plkst. 11.00 līdz 12.30.

Vebinārā KNAB Politisko organizāciju pārkāpumu izmeklēšanas nodaļas pārstāvji informēs politiskās organizācijas par aģitācijas ierobežojumiem priekšvēlēšanu aģitācijas periodā, vēlēšanu dienā un dienu pirms vēlēšanām, aizliegumu veikt slēpto aģitāciju, vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarācijas sagatavošanu, kā arī citiem aktuālajiem jautājumiem. Vebināra dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošus jautājumus.

Lai politisko organizāciju pārstāvji pieteiktos dalībai, KNAB aicina līdz 18. janvāra plkst. 15.00 reģistrēties tiešsaistes anketā. Dalība vebinārā ir bezmaksas.

KNAB atgādina, ka priekšvēlēšanu aģitācijas periods pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām sāksies 10. februārī un ilgs līdz vēlēšanu dienai – 8. jūnijam.