Dzeltens laukums ar melniem burtiem, kur rakstīts "Vebinārs". Zem tā ar melniem burtiem rakstīts "Reklāmas pakalpojumu sniedzējiem par aģitācijas materiālu izvietošanu", zem tā ar pelēkiem burtiem - "2023. gada 15. decembrī no plkst. 11.00 līdz 12.30". Labajā pusē sarkans un pelēks krāsu laukums un attēls ar pilsētvides reklāmas stendu, kurā ievietots KNAB logo.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina reklāmas pakalpojumu sniedzējus 15. decembrī no plkst. 11.00 līdz 12.30 piedalīties vebinārā par priekšvēlēšanu aģitācijas ierobežojumiem un aģitācijas materiālu izvietošanas nosacījumiem pirms nākamajā gadā plānotajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Reģistrācija vebināram ir slēgta.

KNAB atgādina, ka priekšvēlēšanu aģitācijas periodā politisko reklāmu par maksu drīkst izvietot tikai tie preses izdevumi un reklāmas pakalpojumu sniedzēji, kas iesnieguši aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumus. KNAB iesniedzami izcenojumi par politiskās reklāmas izvietošanu presē, internetā un pilsētvidē.

Lai veicinātu zināšanas par politiskās reklāmas izvietošanu pirms 2024. gada 8. jūnijā plānotajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām, KNAB aicina reklāmas pakalpojumu sniedzējus piedalīties vebinārā. Vebinārs notiks 15. decembrī no plkst. 11.00 līdz 12.30, un tajā KNAB Politisko organizāciju pārkāpumu izmeklēšanas nodaļas pārstāvji informēs par priekšvēlēšanu aģitācijas aktuālajiem jautājumiem, tostarp aģitācijas ierobežojumiem un reklāmas izvietošanas nosacījumiem. Vebināra dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošus jautājumus.

Dalība vebinārā ir bezmaksas. Lai pieteiktos dalībai, KNAB aicina līdz 14. decembra plkst. 15.00 reģistrēties tiešsaistes anketā, kas pieejama iestādes tīmekļvietnē.

KNAB atgādina, ka izcenojumi politiskās aģitācijas izvietošanai jāiesniedz KNAB līdz 2024. gada 11. janvārim. Savukārt 120 dienu ilgais priekšvēlēšanu aģitācijas periods pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām sāksies 10. februārī.