KNAB izsludina zīmējumu konkursu jauniešiem

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izsludina korupcijas novēršanas tēmai veltītu zīmējumu konkursu jauniešiem “Esmu PRET korupciju!”.

Radošo darbu konkursā aicinām piedalīties skolēnus (7. līdz 12.klase) un arodskolu, profesionālo vidusskolu audzēkņus, augstskolu un koledžu studentus.

Darbi tiks vērtēti divās vecuma grupās (skolēni no 7. līdz 9.klasei; vidusskolēni un studenti) pēc to mākslinieciskās kvalitātes, saturiskā aspekta, vērtējot tajā parādīto domu un radošās idejas oriģinalitāti, tehniskās kvalitātes, kā arī  darbu atbilstību konkursa mērķim un tēmai.

Katrā grupā pirmās vietas ieguvēji saņems naudas balvu 100 EUR apmērā, otrās vietas – 80 EUR apmērā, trešās vietas ieguvēji – 50 EUR apmērā. Tiks pasniegta arī īpaša skatītāju simpātijas balva. Ikviens interesents KNAB sociālā tīklā „Facebook” varēs balsot par savu simpātiju. Balvu − 80 EUR saņems darbs, kas iegūs visvairāk „Patīk” („like”) atzīmes.  
Konkurss tiek izsludināts 2016.gada 20. oktobrī.  Darbi jāiesniedz līdz 2016.gada 25. novembrim. Uzvarētāju apbalvošana notiks 2016.gada 9.decembrī.

Kopā ar radošo darbu jāiesniedz aizpildīta pieteikuma anketa. Darbus un anketu nosūtīt uz e-pastu konkurss@knab.gov.lv. Ja nepieciešams tos augšupielādēt  lielu failu pārsūtīšanas sistēmā, piemēram, www.failiem.lv, vai citā, tad nosūtīt lejupielādes saiti uz e-pastu konkurss@knab.gov.lv. Darbus arī var iesniegt, nogādājot tos personīgi KNAB darba dienās no pulksten 8.30 – 17.00 Rīgā, Brīvības ielā 104. k-2 vai nosūtot KNAB pa pastu uz adresi: Brīvības iela 104, 2.korp., Rīga, LV-1001, ar norādi Jauniešu radošo darbu konkursam.

Papildus informāciju varat saņemt, zvanot vai rakstot uz KNAB Politikas plānošanas nodaļu Arnim Skraučam, tālr. 67356165(signāls)231, e-pasts: Arnis.Skraucs@knab.gov.lv

Nolikums