Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret četrām personām

7. Maijs, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret 4 personām.

 

KNAB informē par partiju finansēšanas noteikumu ievērošanu 2016.gadā

7. Maijs, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pabeidzis politisko partiju un to apvienību 2016.gada pārskatu, saņemto biedru, iestāšanās naudu un dāvinājumu (ziedojumu) likumības un patiesuma pārbaudes un saskaņā ar likumā noteikto kārtību sniedz pārskatu par atklātajiem partiju finansēšanas pārkāpumiem.

KNAB izsaka pateicību ilggadējai priekšnieka vietniecei Ilzei Jurčai

27. Aprīlis, 2018.

Informējam, ka šodien ir pēdējā darba diena ilggadējai Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (turpmāk – KNAB) priekšnieka vietniecei Ilzei Jurčai, kura nolēmusi doties izdienas pensijā.  I.Jurča KNAB strādā kopš 2003.gada 3.marta, no 2003.gada 1.jūlija līdz 2012.gada 30.jūnijam pildīja Valsts amatpersonu darbības kontroles nodaļas  vadītājas amata pienākumus un no 2012.gada 1.jūlija pilda KNAB  priekšnieka vietnieka pienākumus korupcijas novēršanas jautājumos. Laikā, kad KNAB priekšnieka amatu atstāja iepriekšējais KNAB vadītājs, bet konkursa komisija vēl nebija atradusi jauno KNAB priekšnieku, I.Jurča pildīja KNAB priekšnieka amata pienākumus.

9.maijs – pēdējā diena priekšvēlēšanu aģitācijas izcenojumu iesniegšanai

27. Aprīlis, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina, ka saskaņā ar Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktajām prasībām elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, preses izdevumiem, reklāmas pakalpojumu sniedzējiem internetā vai publiskās vietās ir pienākums visam priekšvēlēšanu aģitācijas periodam noteikt priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumus, tai skaitā plānotās atlaides un atlaižu piemērošanas kritērijus, un nosūtīt tos publiskošanai līdz 2018.gada 9.maijam.

Paziņojums par adreses maiņu

19. Aprīlis, 2018.

Informējam, ka, sākot ar 2018.gada 2.maiju, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja juridiskā un faktiskā adrese būs: Citadeles iela 1, Rīga, LV-1010. Vienlaikus vēršam uzmanību, ka pārējie rekvizīti, tai skaitā tālruņa numuri, paliek nemainīgi.

 

Atgādinām, ka tikai līdz 9.maijam var iesniegt aģitācijas izcenojumus

9. Aprīlis, 2018.

Saskaņā ar Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktajām prasībām elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, preses izdevumiem, reklāmas pakalpojumu sniedzējiem internetā vai publiskās vietās ir pienākums noteikt priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumus un nosūtīt tos publiskošanai līdz 2018.gada 9.maijam.

KNAB atgādina − partiju gada pārskatu iesniegšanas termiņš − 3.aprīlis

23. Marts, 2018.

Politiskajām partijām un to apvienībām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) publicēšanai internetā ir jāiesniedz gada pārskati par 2017.gadu līdz š.g. 3.aprīlim.

KNAB pārstāvji tiekas ar Tadžikistānas tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem

22. Marts, 2018.

Šodien, 22. martā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvji tikās ar Tadžikistānas tiesībsargājošo iestāžu delegāciju.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret SIA “Rēzeknes namsaimnieks” juristu

13. Marts, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Rēzeknes prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret SIA “Rēzeknes namsaimnieks” juristu par prettiesiska labuma pieņemšanu un prettiesiska labuma pieprasīšanu un pieņemšanu.

KNAB priekšnieks tiekas ar ASV Finanšu ministrijas sekretāra vietnieku pretterorisma jautājumos M. Bilingsliju

9. Marts, 2018.

Šodien, 9.martā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume tikās ar augsta līmeņa ASV amatpersonām – ASV Finanšu ministrijas sekretāra vietnieku pretterorisma jautājumos Maršalu Bilingsliju un ASV vēstnieci Latvijā Nensiju Baikofu Petitu.