Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Par tiesībsarga J.Jansona publiski pausto

11. Janvāris, 2017.

Atsaucoties uz šodien LTV1 “Rīta panorāma” tiesībsarga Jura Jansona pausto viedokli un aizskarošajiem izteikumiem par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) un tiesu varas institūcijām, un to lēmumiem viņa administratīvā pārkāpuma lietā, KNAB norāda, ka lietvedība  tiesībsarga J.Jansona administratīvā pārkāpuma lietā tika ierosināta, pamatojoties uz saņemto iesniegumu par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu un aizliegumu neievērošanas faktu, nevis par amata pilnvaru realizēšanu interešu konflikta situācijā.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret VP amatpersonu

23. Decembris, 2016.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret  Valsts policijas (VP) amatpersonu par 15 000 EUR kukuļa piedāvājuma pieņemšanu (Krimināllikuma (KL) 320.panta otrā daļa) un pret privātpersonu par kukuļa piedāvājuma pieņemšanas atbalstīšanu (KL 20.panta ceturtā daļa un 320.panta otrā daļa).

KNAB uzsācis kriminālprocesu par dokumentu viltošanu

15. Decembris, 2016.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2016.gada decembrī uzsācis kriminālprocesu par iespējamu dienesta dokumentu viltošanu saistībā ar vairāku fiktīvu darbinieku nodarbināšanu Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

KNAB uzsācis kriminālprocesu par kukuļdošanu būvatļaujas pagarināšanai

14. Decembris, 2016.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu pret privātpersonu par kukuļdošanu (Krimināllikuma 323.panta pirmā daļa).

Kosovas pārstāvju vizīte

13. Decembris, 2016.

No šī gada 13. līdz 14. decembrim Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē Kosovas parlamenta, Kosovas pretkorupcijas aģentūras un Kosovas Premjerministra biroja pārstāvju pieredzes apmaiņas vizīti Latvijā.

KNAB pārstāve Ukrainā

12. Decembris, 2016.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Politisko organizāciju finanšu kontroles nodaļas vadītāja Inga Jaunskunga no š.g. 12. līdz 14.decembrim atrodas komandējumā Kijevā (Ukrainā).

KNAB dalība Integritātes tīkla izveidē

12. Decembris, 2016.

No šī gada 7. līdz 10. decembrim Parīzē (Francijā) notika Atvērtās pārvaldības partnerības Pasaules forums (Open Government Partnership Global Summit), kura ietvaros tika paziņots par Integritātes tīkla (Network for integrity) izveidi.

KNAB pārstāves dalība OECD plenārsēdē

9. Decembris, 2016.

No šī gada 5.decembra līdz 9.decembrim Parīzē notiek Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (Organisation for Economic Co-operation and Development - OECD) Kukuļošanas apkarošanas starptautiskajos biznesa darījumos darba grupas plenārsēde.

Paziņoti KNAB zīmējumu konkursu “Esmu PRET korupciju!” laureāti

9. Decembris, 2016.

Šodien, 9.decembrī, Starptautiskajā pretkorupcijas dienā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) apbalvoja korupcijas novēršanas tēmai veltītā zīmējumu konkursu jauniešiem “Esmu PRET korupciju!” uzvarētājus.

Tikšanās ar ASV pārstāvjiem

9. Decembris, 2016.

Šī gada 7.decembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) notika tikšanās ar ASV vēstniecības, ASV Tieslietu un Aizsardzības departamentu pārstāvjiem.