Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB vadība tiekas ar Norvēģijas Karalistes vēstniecības Latvijā pārstāvjiem

9. Decembris, 2019.

Šodien, 9.decembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) darba vizītē apmeklēja Norvēģijas Karalistes ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard) un viņa vietniece - padomniece Jannicke Bain.

KNAB dalās pieredzē par politisko partiju finansēšanas uzraudzību ar Albānijas pārstāvjiem

2. Decembris, 2019.

Šodien, 2.decembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) pieredzes apmaiņas vizītē viesojās Albānijas politisko partiju, Centrālās vēlēšanu komisijas, Pilsoniskās sabiedrības un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

KNAB saņems Eiropas Ekonomikas zonas finansējumu pretkorupcijas mehānismu pilnveidošanai

25. Novembris, 2019.

Šodien, 25.novembrī, viesnīcā Grand Poet Hotel, Rīgā, notika atklāšanas pasākums Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda līdzfinansētajai programmai “Starptautiskā policijas sadarbība un noziedzības apkarošana”.

Notikusi KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes 65.sēde

13. Novembris, 2019.

Vakar, 12.novembrī, notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Sabiedriskās konsultatīvās padomes (SKP) 65.sēde.

Tiesa atstāj spēkā KNAB lēmumu par SIA “Spikeru nami” prettiesisku priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanu

8. Novembris, 2019.

Š.g. 21.oktobrī Rīgas apgabaltiesa pieņēma lēmumu lietā par SIA “Spikeru nami” prettiesisku priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanu. Tiesas lēmums – atteikt ierosināt apelācijas tiesvedību saistībā ar SIA “Spikeru nami” sūdzību par pirmās instances tiesas spriedumu, atzīstot, ka nepastāv apelācijas tiesvedības ierosināšanas pamati.  

KNAB informē par kriminālprocesuālajām darbībām

5. Novembris, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka šodien, 5.novembrī, iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros KNAB veic neatliekamās kriminālprocesuālās darbības, tai skaitā sankcionētas kratīšanas.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret vienu personu

30. Oktobris, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 30.oktobrī nosūtījis krimināllietas materiālus Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret vienu personu.

KNAB notikusi starptautiska ekspertu diskusija par elektroniskās datu ievades sistēmas lomu partiju finanšu darbības pārredzamības nodrošināšanā

25. Oktobris, 2019.

Vakar, 24.oktobrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā notika kārtējā starptautiskā apaļā galda diskusija, kuras ietvaros augsta līmeņa eksperti no dažādām valstīm dalījās pieredzē par elektroniskās datu ievades sistēmas (e-sistēmas) ieviešanu un pielietojumu praksē, kā arī tās nozīmi partiju finanšu darbības pārredzamības nodrošināšanā un caurspīdības, atklātības veicināšanā.

KNAB vadība tiekas ar Igaunijas Republikas vēstniecības Latvijā pārstāvjiem

22. Oktobris, 2019.

Šodien, 22.oktobrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) iepazīšanās vizītē apmeklēja Igaunijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Arti Hilpuss (Arti Hilpus) un Igaunijas Republikas vēstniecības Latvijā otrais sekretārs Ahto Grahvs (Ahto Grahv).

KNAB un CSDD paziņojums

22. Oktobris, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šodien, 22.oktobrī, pamatojoties uz Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sniegto informāciju, veica neatliekamās procesuālās darbības.