Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB sniedz plašāku informāciju par pēdējo dienu aktuālāko kriminālprocesu

13. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) apjomīga analītiskā, operatīvā un izmeklēšanas darba rezultātā, tai skaitā sadarbojoties ar ārvalstu un nacionālā līmeņa partnerdienestiem, ilgstoši veica informācijas iegūšanu un pierādījumu fiksēšanu. Šis ilgstošais un apjomīgais darbs rezultējās ar kriminālprocesa uzsākšanu šī gada novembrī saistībā ar Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” iepirkumiem.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

13. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

KNAB skaidro uzsāktā kriminālprocesa saistību ar Polijas pretkorupcijas dienesta publiskoto informāciju

12. Decembris, 2018.

Sekojot līdzi publiskajā telpā izskanējušajai informācijai, sniedzam skaidrojumu saistībā ar KNAB 2018.gada novembrī uzsākto kriminālprocesu par Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” iepirkumiem un Polijas pretkorupcijas dienesta (CBA) publiskoto informāciju par CBA kriminālprocesu.

KNAB informē par uzsākto kriminālprocesu

12. Decembris, 2018.

Šī gada novembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzsāka kriminālprocesu saistībā ar Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” veiktajiem iepirkumiem. Vakar, 11.decembrī, kriminālprocesa ietvaros KNAB veica neatliekamās procesuālās darbības. Tika veiktas vairāk nekā trīsdesmit kratīšanas.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divdesmit trim personām

30. Novembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Latgales tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divdesmit trim personām.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

30. Novembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

KNAB pieņēmis lēmumus par valsts budžeta finansējuma piešķiršanu politiskajām partijām

29. Novembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) š.g. 28.novembrī pieņēma lēmumus par valsts budžeta finansējuma piešķiršanu politiskajām organizācijām (partijām).

Notikusi KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes 63. sēde

22. Novembris, 2018.

Šodien, 22.novembrī, notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Sabiedriskās konsultatīvās padomes (SKP) 63. sēde.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

21. Novembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētai prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

KNAB rosina grozījumus Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumā

15. Novembris, 2018.

KNAB iesniedzis izskatīšanai Ministru kabinetā likumprojektu “Grozījumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumā”.

Nacinālais kontaktpunkts Atkrāpies KP semināri Aplikācija ES fondi