Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB dalība OECD Pretkukuļošanas darba grupā

17. Oktobris, 2017.

Šodien, 17.oktobrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume piedalījās Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Kukuļošanas apkarošanas starptautiskajos biznesa darījumos darba grupas (Pretkukuļošanas darba grupa) plenārsēdē, kurā Latvijas delegācija Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietnieces Lailas Medinas vadībā ziņoja par paveikto attiecībā uz Otrās novērtēšanas fāzes ietvaros izteiktajām rekomendācijām.

Starptautiskā konferencē diskutēs par trauksmes cēlēju aizsardzību un pretkorupcijas jautājumiem

4. Oktobris, 2017.

Lai veicinātu izpratni par trauksmes celšanu, trauksmes cēlēju aizsardzību un izaicinājumiem korupcijas mazināšanā, no 9. līdz 11. oktobrim ar starptautisku ekspertu līdzdalību Rīgā notiks konference “Ceļā uz atklātību, atbildību un labāku pārvaldību: trauksmes celšanas veicināšana, cīņa pret korupciju, nākotnes perspektīvas”.

KNAB informē par aktuālajiem kriminālprocesiem

15. Septembris, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu par, iespējams, izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem valsts institūciju dienestā un pret pārvaldības kārtību.

Ukrainas korupcijas apkarošanas un novēršanas speciālistu vizīte

8. Septembris, 2017.

Šodien, 8. septembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās 20 korupcijas apkarošanas un novēršanas speciālisti no Ukrainas valsts iestādēm un nevalstiskajām organizācijām, lai iepazītos ar KNAB darbību un pamatfunkcijām.

ASV Tieslietu departamenta pārstāvju vizīte

30. Augusts, 2017.

Šodien, 30. augustā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās ASV delegācija no ASV Tieslietu departamenta (United States Department of Justice) − Robin Taylor, ASV Tieslietu departamenta prokurors; Bruce Ohr, ASV Tieslietu departamenta padomnieks Pārrobežu organizētās noziedzības un starptautisko lietu jautājumos; David Silverbrand, ASV Tieslietu departamenta Starptautisko lietu biroja pārstāvis; Ameet Kabrawala, ASV Prokuroru biroja prokurors, kā arī ASV vēstniecības Latvijā pārstāvji Lyn Debevoise un Simona Gurbo.

Igaunijas drošības dienestu vadības vizīte

21. Augusts, 2017.

Šodien, 21.augustā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) vizītē ieradās Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvaldes (The Estonian Police and Border Guard Board) Korupcijas noziegumu biroja priekšnieks Mati Ombler un Iekšējās drošības dienesta biroja (The Estonian Internal Security Service - Kaitsepolitseiamet (KAPO)) priekšnieks Meelis Ratassepp.

KNAB priekšnieka uzruna Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas Vasaras konferencē

11. Augusts, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka J.Straumes 2017.gada 10.augusta uzruna Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas Vasaras konferencē par aktualitātēm ekonomikā, finansēs un revīzijā

KNAB sniegtā prezentācija Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijai “Par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr.16870000911”

11. Augusts, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka J.Straumes 2017.gada 8. augustā sniegtā prezentācija Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijai “Par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr.16870000911”

KNAB Sabiedriski konsultatīvā padome atbalsta tiesību normu maiņu

2. Augusts, 2017.

Šodien, 2. augustā,  notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Sabiedriski konsultatīvās padomes sēde (SKP), kurā padomes locekļi pauda atbalstu KNAB aktualizētajai problemātikai saistībā ar politisko organizāciju (partiju) finansēšanu.

Ukrainas Nacionālās pretkorupcijas aģentūras pārstāvju vizīte

25. Jūlijs, 2017.

Šodien, 25. jūlijā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) iepazīšanās vizītē ieradās Ukrainas Nacionālās pretkorupcijas aģentūras pārstāvji.

ES fondi Mazāks slogs KP semināri Nacinālais kontaktpunkts Atkrāpies