Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB uzsācis kriminālprocesu pret Latvijas Bankas amatpersonu

Vakar

Šodien, 19. februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) organizētajā preses konferencē KNAB priekšnieks Jēkabs Straume informēja, ka šī gada 15. februārī KNAB ir uzsācis kriminālprocesu par Latvijas Bankas amatpersonas, kas ieņem atbildīgu stāvokli, iespējamām pretlikumīgām darbībām, par kurām paredzēta kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 320.panta 4.daļas par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu lielā apmērā. Iespējamais kukuļa apmērs ir ne mazāks kā 100 000 EUR.

KNAB priekšniekam šodien trīs “ēnas”

14. Februāris, 2018.

Šogad karjeras izglītības pasākuma "Ēnu diena" ietvaros Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās trīs „ēnas”, kas, sekojot KNAB priekšnieka Jēkaba Straumes ikdienas darbiem, guva plašāku ieskatu par KNAB darbu.

Izstrādātas vadlīnijas par iekšējās kontroles sistēmas pamatprasībām korupcijas riska novēršanai

13. Februāris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izstrādājis vadlīnijas par iekšējās kontroles sistēmas pamatprasībām korupcijas un interešu konflikta riska novēršanai publiskas personas institūcijā.

KNAB uzrauga politisko aģitāciju arī sociālajos medijos

8. Februāris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), atsaucoties uz publiski izskanējušo informāciju Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centra “Re:Baltica” publikācijā “Vēlēšanu kampaņas melnais caurums” (Aija Krūtaine), ka KNAB neuzrauga politisko aģitāciju sociālajos medijos, informē, ka paustais apgalvojums ir nepamatots un faktiskajai situācijai neatbilstošs, un veicina maldīga priekšstata radīšanu sabiedrībā par patieso situāciju.

KNAB pārbaudījis partiju iztērētos 2,7 miljonus eiro

6. Februāris, 2018.

Šodien, 6.februārī, notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) preses konference, kurā mediju pārstāvji tika informēti par politisko partiju iesniegto 2017.gada vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju pārbaudēm un to rezultātiem.

KNAB informēs par partiju 2017.gada vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju pārbaužu rezultātiem

1. Februāris, 2018.

Šī gada 6.februārī notiks Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) preses konference, kurā mediju pārstāvji tiks informēti par politisko partiju iesniegto 2017.gada vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju pārbaudēm un to rezultātiem.

Apstiprināta KNAB darbības stratēģija

30. Janvāris, 2018.

Ministru prezidents ir apstiprinājis Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izstrādāto Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbības stratēģiju 2018.– 2019.gadam.

KNAB pārstāvji tiekas ar Uzbekistānas tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem

26. Janvāris, 2018.

Šodien, 26. janvārī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvji tikās ar Uzbekistānas tiesībsargājošo iestāžu delegāciju.

Būvniecība un iepirkumi – KNAB izglītošanas prioritātes 2017.gadā

12. Janvāris, 2018.

No 88 Latvijā esošajām būvvaldēm 55 būvvalžu amatpersonas un darbinieki (kopumā 148 personas) papildinājuši savas zināšanas 2017.gada Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) organizētajos izglītošanas semināros.

Rosina uzsākt kriminālvajāšanu saistībā ar dokumentu viltošanu būvdarbu procesā Kr.Barona ielas seguma atjaunošanas gaitā

13. Decembris, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Ģenerālprokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret sešām personām par dokumentu viltošanu saistībā ar seguma atjaunošanu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā. Krimināllietas ietvaros izmeklētājs lūdzis prokuroru piemērot arī piespiedu ietekmēšanas līdzekļus divām juridiskām personām, lai sauktu tās pie kriminālatbildības.

Atkrāpies Nacinālais kontaktpunkts KP semināri ES fondi