Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB kompetence priekšvēlēšanu periodā un vēlēšanu dienā

8. Augusts, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir sagatavojis informatīvu materiālu, kurā ikviens iedzīvotājs var iepazīties ar KNAB, Valsts policijas, Drošības policijas un Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes kompetenci 13. Saeimas vēlēšanu priekšvēlēšanu periodā un vēlēšanu dienā, kā arī iespējām ziņot par šķietamiem pārkāpumiem.  

KNAB izglītošanas pasākumi 2018. gada pirmajā pusgadā

7. Augusts, 2018.

Viena no KNAB funkcijām korupcijas novēršanas jomā ir izglītot sabiedrību, tai skaitā valsts amatpersonas, par tiesību un ētikas jautājumiem. 

KNAB pārstāvji tiekas ar Baltkrievijas Valsts kontroles darbiniekiem

26. Jūlijs, 2018.

Šodien, 26. jūlijā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) īsā pieredzes apmaiņas vizītē viesojās Baltkrievijas Republikas Valsts kontroles Finanšu izmeklēšanas departamenta delegācija.

 

KNAB aicina iedzīvotājus būt aktīviem priekšvēlēšanu periodā un lietot mobilo lietotni “Ziņo KNAB!”

20. Jūlijs, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šodien, 20.jūlijā, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem prezentēja KNAB izstrādāto mobilo lietotni “Ziņo KNAB!”.

Paziņojums apmeklētājiem

2. Jūlijs, 2018.

Informējam, ka, sākot ar 2018.gada 2.jūliju, apmeklētājiem ir atvērta ieeja Citadeles ielas pusē. Savukārt apmeklētājus ar kustību traucējumiem arī turpmāk lūdzam izmantot ieeju no Muitas ielas puses.

Atgādinām - ierodoties Birojā, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (personas apliecība (ID) vai pase).

KNAB informē par uzsākto kriminālprocesu

21. Jūnijs, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētā kriminālprocesa ietvaros vakar, 20.jūnijā, Saeima atbalstīja KNAB lūgumu un deva atļauju veikt kriminālprocesuālās darbības attiecībā pret Saeimas deputātu.
Minētais kriminālprocess uzsākts 2017.gada 5.jūnijā par iespējamām pretlikumīgām darbībām, par kurām paredzēta kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 288. 2 panta pirmās daļas par politiskās organizācijas (partijas) vai politisko organizāciju (partiju) apvienības nelikumīgu finansēšanu, 288. 3 panta par starpniecību politiskās organizācijas (partijas) vai politisko organizāciju (partiju) apvienības nelikumīgā finansēšanā un 288. 4 panta pirmās daļas par politiskās organizācijas (partijas) vai politisko organizāciju (partiju) apvienības nelikumīga finansējuma pieņemšanu un izspiešanu.

Saeima devusi atļauju KNAB veikt kriminālprocesuālās darbības attiecībā pret Saeimas deputātu

21. Jūnijs, 2018.

Šodien, 21.jūnijā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsāktā kriminālprocesa ietvaros lūdza Saeimai atļauju veikt kriminālprocesuālās darbības attiecībā pret Saeimas deputātu. Kriminālprocess uzsākts par iespējamām valsts amatpersonas izdarītām tīšām darbībām, ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli, ja šīs darbības radījušas būtisku kaitējumu valsts varai vai pārvaldības kārtībai, par ko paredzēta kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 318. panta otrās daļas par nozieguma izdarīšanu mantkārīgā nolūkā.

Saeima devusi atļauju KNAB veikt kriminālprocesuālās darbības attiecībā pret Saeimas deputātu

20. Jūnijs, 2018.

Šodien, 20.jūnijā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsāktā kriminālprocesa ietvaros lūdza Saeimai atļauju veikt kriminālprocesuālās darbības attiecībā pret Saeimas deputātu. Kriminālprocess uzsākts par iespējamām pretlikumīgām darbībām, par kurām paredzēta kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 288. 2 panta pirmās daļas par politiskās organizācijas (partijas) vai politisko organizāciju (partiju) apvienības nelikumīgu finansēšanu, 288. 3 panta par starpniecību politiskās organizācijas (partijas) vai politisko organizāciju (partiju) apvienības nelikumīgā finansēšanā un 288. 4 panta pirmās daļas par politiskās organizācijas (partijas) vai politisko organizāciju (partiju) apvienības nelikumīga finansējuma pieņemšanu un izspiešanu.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām

18. Jūnijs, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām personām.

KNAB informē politiskās partijas un reklāmas pakalpojumu sniedzējus

4. Jūnijs, 2018.

Šī gada 4.jūnijā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā notika seminārs politisko partiju pārstāvjiem un reklāmas pakalpojumu sniedzējiem, kurā informējām par Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma piemērošanu un citām ar 13.Saeimas vēlēšanām saistītām aktualitātēm.

Nacinālais kontaktpunkts ES fondi KP semināri Atkrāpies