Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB dalība starptautiskā pretkorupcijas iestāžu konferencē

16. Novembris, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume no 15. līdz 17. novembrim piedalās Eiropas partneri cīņai pret korupciju/Eiropas kontakttīkls cīņai pret korupciju (European Partners against Corruption/ European contact-point network against corruption -EPAC/EACN) gadskārtējā profesionālajā konferencē un ģenerālajā asamblejā Lisabonā, Portugālē.

Spēkā stāsies būtiskas izmaiņas Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā

10. Novembris, 2017.

Saeima 2017.gada 26.oktobrī galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā, kuru izstrādē piedalījās Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB).

KNAB izstrādājis noteikumus par iekšējās kontroles sistēmas pamatprasībām

9. Novembris, 2017.

Nolūkā panākt vienotu izpratni par pamatprasībām iekšējās kontroles sistēmas izveidošanai korupcijas un interešu konflikta riska novēršanai, radīts vienots ārējais normatīvais akts publiskas personas institūcijām (t.sk. pašvaldības, publiskas personas kapitālsabiedrības).

KNAB dalība OECD Pretkukuļošanas darba grupā

17. Oktobris, 2017.

Šodien, 17.oktobrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume piedalījās Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Kukuļošanas apkarošanas starptautiskajos biznesa darījumos darba grupas (Pretkukuļošanas darba grupa) plenārsēdē, kurā Latvijas delegācija Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietnieces Lailas Medinas vadībā ziņoja par paveikto attiecībā uz Otrās novērtēšanas fāzes ietvaros izteiktajām rekomendācijām.

Starptautiskā konferencē diskutēs par trauksmes cēlēju aizsardzību un pretkorupcijas jautājumiem

4. Oktobris, 2017.

Lai veicinātu izpratni par trauksmes celšanu, trauksmes cēlēju aizsardzību un izaicinājumiem korupcijas mazināšanā, no 9. līdz 11. oktobrim ar starptautisku ekspertu līdzdalību Rīgā notiks konference “Ceļā uz atklātību, atbildību un labāku pārvaldību: trauksmes celšanas veicināšana, cīņa pret korupciju, nākotnes perspektīvas”.

KNAB informē par aktuālajiem kriminālprocesiem

15. Septembris, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu par, iespējams, izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem valsts institūciju dienestā un pret pārvaldības kārtību.

Ukrainas korupcijas apkarošanas un novēršanas speciālistu vizīte

8. Septembris, 2017.

Šodien, 8. septembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās 20 korupcijas apkarošanas un novēršanas speciālisti no Ukrainas valsts iestādēm un nevalstiskajām organizācijām, lai iepazītos ar KNAB darbību un pamatfunkcijām.

ASV Tieslietu departamenta pārstāvju vizīte

30. Augusts, 2017.

Šodien, 30. augustā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās ASV delegācija no ASV Tieslietu departamenta (United States Department of Justice) − Robin Taylor, ASV Tieslietu departamenta prokurors; Bruce Ohr, ASV Tieslietu departamenta padomnieks Pārrobežu organizētās noziedzības un starptautisko lietu jautājumos; David Silverbrand, ASV Tieslietu departamenta Starptautisko lietu biroja pārstāvis; Ameet Kabrawala, ASV Prokuroru biroja prokurors, kā arī ASV vēstniecības Latvijā pārstāvji Lyn Debevoise un Simona Gurbo.

Igaunijas drošības dienestu vadības vizīte

21. Augusts, 2017.

Šodien, 21.augustā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) vizītē ieradās Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvaldes (The Estonian Police and Border Guard Board) Korupcijas noziegumu biroja priekšnieks Mati Ombler un Iekšējās drošības dienesta biroja (The Estonian Internal Security Service - Kaitsepolitseiamet (KAPO)) priekšnieks Meelis Ratassepp.

KNAB priekšnieka uzruna Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas Vasaras konferencē

11. Augusts, 2017.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka J.Straumes 2017.gada 10.augusta uzruna Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas Vasaras konferencē par aktualitātēm ekonomikā, finansēs un revīzijā

KP semināri Mazāks slogs ES fondi Nacinālais kontaktpunkts Atkrāpies