Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB uzsācis kriminālprocesu par dienesta viltojumu saistībā ar RD iepirkumu par Krišjāņa Barona ielas seguma atjaunošanu

25. Oktobris, 2016.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2016.gada oktobrī uzsācis kriminālprocesu par, iespējams, veiktiem noziedzīgiem nodarījumiem valsts institūciju dienestā, kas saistīti ar dokumentu viltošanu būvdarbu procesā Rīgā, Krišjāņa Barona ielas seguma atjaunošanas gaitā.

KNAB izsludina zīmējumu konkursu jauniešiem

20. Oktobris, 2016.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izsludina korupcijas novēršanas tēmai veltītu zīmējumu konkursu jauniešiem “Esmu PRET korupciju!”.

KNAB uzsācis kriminālprocesu par iespējamo Jūrmalas pilsētas domes amatpersonu kukuļošanu

10. Oktobris, 2016.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu par LR Veselības ministrijas Veselības inspekcijas un Jūrmalas pilsētas domes amatpersonu prettiesiskajām darbībām, kas saistītas ar labvēlīgu lēmumu pieņemšanu, kā arī iespējamo dokumentu viltošanu kāda uzņēmuma interesēs attiecībā uz šī uzņēmuma objekta nodošanas ekspluatācijā faktu, kā arī par iespējamo amatpersonu  kukuļošanu minētā uzņēmuma interesēs.

Kopš KNAB dibināšanas – 14 gadi

10. Oktobris, 2016.

Šī gada 10.oktobrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) aprit 14 gadu kopš tā dibināšanas.

KNAB informē par aktuālajiem kriminālprocesiem

6. Oktobris, 2016.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsāktā kriminālprocesa par iespējamo politisko partiju un politisko partiju apvienību nelikumīgu  finansēšanu lielā apmērā  ietvaros aizdomās turētajām personām ir piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu.

Ukrainas delegācijas vizīte

5. Oktobris, 2016.

Šodien Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās Ukrainas Korupcijas novēršanas aģentūras pārstāvji.

KNAB uzsāk kriminālprocesu saistībā ar iespējamiem pārkāpumiem partiju finansēšanā

5. Oktobris, 2016.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu par iespējamo politisko partiju un politisko partiju apvienību nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

ES fondi Nacinālais kontaktpunkts Mazāks slogs