Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Atgādinājums par trešo personu priekšvēlēšanu aģitāciju

Vakar

Atbilstoši Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma prasībām priekšvēlēšanu aģitāciju var veikt  politiskā partija, politisko partiju apvienība, vēlētāju apvienība, deputāta kandidāts vai nesaistīta persona.

KNAB pieņem lēmumu par aizliegumu veikt priekšvēlēšanu aģitāciju ar partiju nesaistītai personai

19. Septembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, pamatojoties uz Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma 29.panta pirmo daļu, ar š.g. 19.septembri aptur SIA "'Žurnāls  NAUDA IR" turpmāko priekšvēlēšanu aģitāciju par maksu.

Ziņo par iespējamiem priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem mobilajā lietotnē!

19. Septembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aicina būt aktīviem un ziņot par iespējamiem priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem, izmantojot "Ziņo KNAB!"

Iedzīvotāj, esi aktīvs – izmanto mobilo lietotni “Ziņo KNAB!”

7. Septembris, 2018.

Līdz 13. Saeimas vēlēšanām atlicis mēnesis. 6.septembrī stājās spēkā aizliegums izvietot priekšvēlēšanu aģitācijas materiālus televīzijā. Priekšvēlēšanu aģitācija, ievērojot Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktos ierobežojumus, turpināsies līdz pat dienai pirms vēlēšanām publiskās lietošanas ārtelpās un iekštelpās, preses izdevumos, radio, internetā.

Valdība atbalsta grozījumus Interešu konflikta novēršanas likumā

4. Septembris, 2018.

Šodien, 4.septembrī, Ministru kabineta sēdē tika atbalstīti Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja izstrādātie grozījumi likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā".

Valdība apstiprina jaunu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja nolikumu

4. Septembris, 2018.

Šodien, 4.septembrī, Ministru kabineta sēdē tika apstiprināts KNAB izstrādātais noteikumu projekts "Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja nolikums".

KNAB priekšnieks tiekas ar FIB direktora vietnieku

3. Septembris, 2018.

31. augustā KNAB viesojās ASV Federālā Izmeklēšanas biroja direktora vietnieks Deivids Bovdičs (David Bowdich).

KNAB iesniedzis valdībai Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja nolikuma projektu

31. Augusts, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs izstrādājis un iesniedzis izskatīšanai Ministru kabinetā noteikumu projektu "Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja nolikums".

Starpvalstu pretkorupcijas grupas GRECO piektās novērtēšanas kārtas ziņojums

22. Augusts, 2018.

Eiropas Padomes Pretkorupcijas starpvalstu grupa (GRECO – Groupe d’Etats contre la corruption) ir sniegusi piektās novērtēšanas kārtas ziņojumu par Latviju. Tas tika pieņemts GRECO 80. plenārsēdē, kas norisinājās no šī gada 18. līdz 22. jūnijam Strasbūrā.

Iedzīvotāji arvien aktīvāk lieto mobilo lietotni “Ziņo KNAB!”

20. Augusts, 2018.

Tieši pirms mēneša, 20.jūlijā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem prezentēja KNAB izstrādāto mobilo lietotni “Ziņo KNAB!”. Laika posmā kopš lietotne pieejama sabiedrībai, ievērojami pieaugusi iedzīvotāju aktivitāte, ziņojot KNAB par iespējamiem priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem. Turklāt iedzīvotāji arvien vairāk kā ziņošanas kanālu izvēlas tieši mobilo lietotni.

Nacinālais kontaktpunkts Aplikācija KP semināri Atkrāpies ES fondi