Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB informē par uzsākto kriminālprocesu

15. Aprīlis, 2019.

Šī gada 5.aprīlī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzsācis kriminālprocesu par SIA “Rīgas 1.slimnīca” amatpersonas un būvdarbu veicēja izdarītiem, iespējams, noziedzīgiem nodarījumiem, par kuriem atbildība paredzēta Krimināllikuma  318.panta pirmajā daļā un 275.panta pirmajā daļā, t.i. par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un dokumentu viltošanu.

KNAB biežāk konstatētie IKNL pārkāpumi valsts amatpersonu darbībā 2018.gadā (informatīvs materiāls)

11. Aprīlis, 2019.

Lai veicinātu sabiedrības izpratni par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kompetenci valsts amatpersonu darbības kontroles jomā, aicinām iepazīties ar KNAB sagatavoto infografiku.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām fiziskām un vienu juridisku personu

10. Aprīlis, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 25.martā nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām fiziskām personām un vienu juridisku personu.

KNAB notikusi Gruzijas Augstākās revīzijas iestādes un Gruzijas parlamenta pārstāvju pieredzes apmaiņas vīzīte

2. Aprīlis, 2019.

Šodien, 2.aprīlī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) pieredzes apmaiņas vizītē apmeklēja Gruzijas Augstākās revīzijas iestādes un Gruzijas parlamenta pārstāvji.

KNAB atgādina par partiju gada pārskatu iesniegšanas termiņu – 1.aprīli

29. Marts, 2019.

Atgādinām, ka līdz š.g. 1.aprīlim politiskajām partijām un to apvienībām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) publicēšanai internetā ir jāiesniedz gada pārskati par 2018.gadu.

Notikusi KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes 64.sēde

14. Marts, 2019.

Šodien, 14.martā, notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Sabiedriskās konsultatīvās padomes (SKP) 64.sēde.

Skaidrojam žurnālistu tiesības iepazīties ar krimināllietu materiāliem (informatīvs materiāls)

8. Marts, 2019.

Lai veicinātu sabiedrības izpratni par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kompetenci, aicinām iepazīties ar KNAB sagatavoto infografiku.

Piemēroti drošības līdzekļi par koruptīvām darbībām aizdomās turētajai SIA “Rīgas karte” amatpersonai

7. Marts, 2019.

Šodien, 7.martā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs piemēroja drošības līdzekļus par kukuļdošanu aizdomās turētajai SIA “Rīgas karte” amatpersonai. Minētajai amatpersonai tika piemēroti šādi drošības līdzekļi: drošības nauda 200 000 eiro apmērā, aizliegums tuvoties noteiktām personām un aizliegums izbraukt no valsts.

Skaidrojam drošības līdzekļu piemērošanu (informatīvs materiāls)

7. Marts, 2019.

Lai veicinātu sabiedrības izpratni par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kompetenci kriminālprocesa izmeklēšanā, turpinām izglītojošo materiālu ciklu un aicinām iepazīties ar KNAB sagatavoto infografiku par drošības līdzekļiem.

KNAB informē par uzsākto kriminālprocesu

6. Marts, 2019.

Šī gada 5.martā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzsācis kriminālprocesu par valsts un privāto akcionāru kopuzņēmuma SIA “Rīgas karte” amatpersonas izdarītiem, iespējams, noziedzīgiem nodarījumiem, par kuriem paredzēta atbildība Krimināllikuma 323.panta otrajā daļā un 322.panta pirmajā daļā, t.i.  par kukuļdošanu un starpniecību kukuļošanā.

ES fondi Atkrāpies Nacinālais kontaktpunkts KP semināri Aplikācija