Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB rosina grozījumus Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumā

15. Novembris, 2018.

KNAB iesniedzis izskatīšanai Ministru kabinetā likumprojektu “Grozījumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumā”.

Par komercdarbības ierobežojumiem Saeimas deputātiem

14. Novembris, 2018.

KNAB aicina 13. Saeimas deputātus iepazīties ar likumā “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” noteiktajiem komercdarbības ierobežojumiem.

KNAB piedalās sadarbības memoranda parakstīšanā

14. Novembris, 2018.

Šodien, 14.novembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvis piedalījās starpnozaru sadarbības memoranda parakstīšanā. Veselības ministrija sadarbībā ar astoņām institūcijām – Veselības inspekciju, Valsts ieņēmumu dienestu, Nacionālo veselības dienestu, Latvijas Lielo slimnīcu asociāciju, biedrību “Veselības aprūpes daba devēju asociācija”, Valsts policiju, Patērētāju tiesību aizsardzības centru un KNAB, parakstīja memorandu ēnu ekonomikas un korupcijas apkarošanai veselības aprūpē.

Pirms gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām reklāmas izvietotājiem jāiesniedz priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumi

9. Novembris, 2018.

Tuvojoties 2019.gada 25.maijā plānotajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka līdz 2018.gada 26.decembrim elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, preses izdevumiem, reklāmas pakalpojumu sniedzējiem publiskās vietās un reklāmas pakalpojumu sniedzējiem internetā ir pienākums iesniegt publiskošanai priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumus.

Par amata savienošanas ierobežojumiem Saeimas deputātiem

8. Novembris, 2018.

KNAB sveic Saeimas deputātus ar ievēlēšanu 13.Saeimā un aicina iepazīties ar likumā “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” noteiktajiem amata savienošanas ierobežojumiem un aizliegumiem. 

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret četrām personām

7. Novembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Jūrmalas pašvaldības amatpersonu, Jūrmalas pašvaldības darbinieci un divām fiziskām personām.

Tuvojas 8.novembris – pēdējā diena, kad partijas var iesniegt KNAB iesniegumus valsts budžeta finansējuma saņemšanai

7. Novembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atkārtoti atgādina, lai saņemtu valsts budžeta finansējumu, politiskajām organizācijām (turpmāk - partijām), par kurām Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā divi procenti vēlētāju, līdz 2018.gada 8.novembrim ir jāiesniedz KNAB rakstveida iesniegums.

5.novembris – pēdējā partiju vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju iesniegšanas diena

5. Novembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina, ka 5.novembris ir pēdējā partiju vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju iesniegšanas diena.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret vienu personu

2. Novembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Rīgas pilsētas Kurzemes rajona prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret vienu personu.

Nacinālais kontaktpunkts ES fondi Aplikācija KP semināri Atkrāpies