Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Eiropas Parlamenta vēlēšanu deklarāciju iesniegšanas pēdējā diena – 25.jūnijs

25. Jūnijs, 2019.

Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma prasībām vēl līdz šodienai, 25.jūnijam, visām politiskajām partijām un partiju apvienībām, kas bija iesniegušas savus deputātu kandidātu sarakstus Eiropas Parlamenta vēlēšanām 25.maijā, jāiesniedz Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) attiecīgās politiskās partijas vai apvienības valdes vai tās pilnvarotas personas parakstītu vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju.

KNAB informē par neatliekamo procesuālo darbību veikšanu Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirknī

20. Jūnijs, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs informē, ka šī gada 25.aprīlī uzsākta kriminālprocesa ietvaros 19.jūnijā KNAB veica neatliekamās procesuālās darbības Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirknī. KNAB mērķis bija pārbaudīt iesniedzēja sniegto informāciju, kuru nebija iespējams pārbaudīt bez kriminālprocesuālo metožu izmantošanas.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām

11. Jūnijs, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 3.jūnijā nosūtījis krimināllietas materiālus Rīgas pilsētas Kurzemes rajona prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām personām.

Starpvalstu pretkorupcijas grupas GRECO Ceturtās novērtēšanas kārtas otrais atbilstības ziņojums

3. Jūnijs, 2019.

Eiropas Padomes Pretkorupcijas starpvalstu grupa (GRECO – Groupe d’Etats contre la corruption) ir sniegusi Ceturtās novērtēšanas kārtas otro atbilstības ziņojumu par Latviju. Ziņojums tika pieņemts GRECO 82. plenārsēdē, kas norisinājās no šī gada 18. līdz 22. martam Strasbūrā.

KNAB pārbaudījis 13.Saeimas vēlēšanās kandidējušo partiju iztērētos vairāk nekā 4 miljonus eiro

31. Maijs, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir pabeidzis 16 partiju un to apvienību iesniegto vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju pārbaudes.

KNAB kriminālprocesā vēl viena aizdomās turētā persona

30. Maijs, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ierosinātajā krimināllietā pret Rīgas domes nodibinājuma “Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs” amatpersonām procesa virzītājs piemērojis aizdomās turētā statusu trešajai kriminālprocesā iesaistītajai personai. Personai piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi - noteiktas nodarbošanās aizliegums, aizliegums izbraukt no valsts un aizliegums tuvoties noteiktām personām.

Atgādinām - 24. un 25.maijā aizliegta apmaksāta priekšvēlēšanu aģitācija

24. Maijs, 2019.

Atgādinām, ka atbilstoši Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma 32.panta pirmajā daļā noteiktajam, vēlēšanu dienā, kā arī dienu pirms vēlēšanu dienas ir aizliegta apmaksātas aģitācijas veikšana publisko elektronisko sakaru tīklos, tai skaitā sociālajos tīklos un citviet internetā (neattiecinot to uz politisko partiju un to apvienību mājaslapām internetā).

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

21. Maijs, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 15.maijā nosūtījis krimināllietas materiālus Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

KNAB informē par kriminālprocesa pret Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja amatpersonām virzību

16. Maijs, 2019.

Šī gada 5.aprīlī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzsāka kriminālprocesu pret Rīgas domes nodibinājuma “Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs” amatpersonām par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu, dokumentu viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu un krāpšanu.

KNAB informē par kriminālprocesuālajām darbībām

13. Maijs, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs informē, ka KNAB šodien veic neatliekamās kriminālprocesuālās darbības. Ilgstoša un apjomīga darba rezultātā, analizējot iegūto informāciju, š.g. 5.aprīlī Birojs uzsāka kriminālprocesu pret Rīgas domes nodibinājuma “Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs” amatpersonām par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu, dokumentu viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu un krāpšanu. Informācijas ieguvē KNAB cieši sadarbojās ar Valsts kontroli. Vienlaikus kriminālprocesuālās darbības šodien tiek veiktas arī  Vācijā, Zviedrijā un Spānijā.

KP semināri Atkrāpies Aplikācija ES fondi Nacinālais kontaktpunkts